Завантаження ...

Куди сходити у Львові.

Питанням, куди сходити у Львові задається практично кожен турист, який відвідав або планує відвідати це місто. Тут є безліч архітектурних та історичних пам'ятників, музеїв, парків, клубів і театрів, кожен з яких заслуговує на особливу увагу. Тому перед тим, як вирішити куди піти у Львові слід подумати, що саме вас зацікавить.

Любителям сімейних подорожей часто думають куди сходити з дитиною у Львові так, щоб їм було весело і цікаво. Для цієї мети відмінно підійде Стрийський парк з численними дитячими гойдалками, фонтанами і солодкою ватою. Молоді люди часто думають, куди сходити ввечері, щоб добре відпочити і розважитися. Саме для них у Львові функціонує безліч нічних клубів, найбільш популярними серед яких є «Атмосфера», «Занзібар», «Fashion club» та «Rafinad People». Тому не варто довго думати, куди сходити відпочити, відвідування будь-якого з цих заклад принесе вам величезну кількість задоволення.

Є чим себе зайняти і тим, хто шукає варіанти куди сходити погуляти у Львові, адже крім музеїв під відкритим небом, тут є ще й багато парків, куди можна сходити у вільний час. У цьому місті також є безліч театрів, куди можна сходити на вихідних у Львові, щоб відволіктися від повсякденних турбот і зануритися у світ мистецтва. Театр опери і балету, а також театр ім. Заньковецької представлять вашій увазі кращі спектаклі різної тематики, які, безсумнівно, вам сподобаються.


парки львова

Складається Високий замок з верхньої та нижньої терас. На нижній терасі парку розкинулась велична алея старезних каштанів.

парки львова

Наприкінці XVI століття на території сучасного парку були міські лани, однак коли ці землі перейшли у власність міщанина Шольц-Вольфовича, тут з’явився невеликий сад.

парки львова

Неподалік від головного входу знаходиться мальовничий ставок із білими лебедями, який вабить до себе закоханих та дітей.

театри львова

Він відкриває українському глядачеві світову драматургію, розширює театральне світосприйняття та культуру українських акторів та публіки.

театри львова

Тут зосереджена майстерність скульптури і малярства Галичини ХІХ століття.

   Львів - місто, цікаве в усіх відношеннях, тому тут знайдуть заняття до душі люди будь-якого віку і уподобань. Але все ж, багато мандрівники губляться, якщо не перший раз опиняються в галицькій столиці. Адже всі фішки давно оглянуті, карта головних визначних пам'яток вивчена. Але у них є перевага - вони знають, як дістатися з вокзалу в будь-який район міста, де знаходяться інші, менш популярні цікавинки, але від цього не менш привабливі.
   Труднощі відчувають гості, які не знають, куди піти у Львові в першу чергу, або задаються питанням про те, як познайомитися з містом за два-три дні. В такому випадку оптимально звернутися до організаторів екскурсій - у них завжди є кілька готових маршрутів з різною тривалістю. Можна замовити квест або скласти план прогулянки самостійно.
   Отже, куди сходити у Львові туристу? В першу чергу, варто відправитися в музеї - народного побуту, пивоваріння, зброї, аптекарської справи, шоколаду. Театри, кінотеатри, нічні клуби відкриваються після обіду, але куди піти у Львові вранці? Є кілька ранніх закладів харчування, де можна випити кави, що бадьорить і поснідати. У будь-який час доби прекрасна площа Ринок, парк «Високий замок», квартали старого міста.