Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Потрібно побачити у Львові, подивитися у Львові

Історія міста Лева дуже багата і цікава, саме тому, напевно, сюди люблять приїжджати як українські, так і європейські туристи. Варто зазначити, що мандрівників приваблюють не тільки місця, які варто побачити у Львові, а й численні фестивалі та традиції, що залишають на душі у туристів незабутні враження. Чого тільки вартий один етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» - це потрібно побачити і взяти в цьому участь. Краще сполучення відмінної музики й захоплюючого видовища складно й придумати. Будучи у Львові також потрібно обов'язково побачити фестиваль пива. Адже львівська пивоварня, починаючи з 1715 року, випускає найкраще пиво в країні. На цьому фестивалі ви зможете ознайомитися з традиціями пивоваріння та культурою вживання цього чудового напою.

Потрібно побачити у Львові і стати частиною Свята кави, які вже протягом багатьох років вважається невід'ємним символом цього міста. Жителі багатьох міст і країн приїжджають сюди, щоб насолодитися смаком справжньої львівської кави, якої тут дуже багато. Дуже цікаво подивитися у Львові як зазначають місцеві жителі День Батяра. У цей день мешканців і гостей міста чекають багаточисельні розваги, конкурси та призи. Це і багато чого іншого варто побачити у Львові. Тому, планую поїздку до міста Лева, поцікавтеся, коли будуть проводити той чи інший фестиваль, адже завдяки подібним заходам ви зможете більше дізнатися про це стародавнє місті, його історію, культуру та традиції.


Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

У цей день об'єднуються між собою львівські ресторани, місцеві виробники продуктів, гурмани, професіонали та експерти гастрономії, в чому, власне, і полягає унікальність цього свята.

Фестиваль писанок у Львові

Невід'ємною частиною Фестивалю писанок є майстер-клас з розфарбовування писанок.

Оперний театр у Львові
Оперний театр

Збудована талановитим архітектором Сигізмундом Горголевським в 1895-1900роках львівська Опера ось уже понад століття тішить самолюбство львів’ян та інтригує гостей. Для перших постановок у львівській Опері привозили спецальні інструменти із Байрейту, а з Іспанії запросили світової слави диригента А.Рібейру. В Опері лунали голоси С.Крушельницької, Менцинського Ю., А. Дідура, М. Бастіні, А.Сарі.

Італійський дворик у Львові
Італійський дворик

Італійський дворик є справжньою окрасою центральної частиною міста. Єдина в Україні унікальна триярусна ренесансна аркада-лоджія, розташована в подвір’ї палацу Любомирських, побудованого у 1580 р. архітекторами Петром Барбоном і Павлом Римлянином для грецького купця Костянтина Корнякта. Сьогодні в палаці знаходиться експозиція, виставкові та службові приміщення Львівського історичного музею.

Латинська катедра у Львові
Латинська катедра

Кафедральний собор Успіння Пресвятої Діви Марії закладений 1360 р за планом архітектора Петра Штехера. Перший камінь у фундамент костелу заклав сам польський король Казимир Великий. Сьогоднішній храм поєднує в собі елементи готики, бароко. При храмі 8 каплиць, одна з яких — каплиця Кампіанів — найвизначніша пам’яткаренесансного будівництва у Львові.

Що потрібно обов'язково побачити у Львові?
Львів - місто, про яке складають легенди. Львів не можна вивчити повністю - для кожного туриста, як і для самого львів'янина, це місто завжди буде справжнісінькою загадкою! Побачити красу Львова та дізнатися якомога більше про нього мріє кожен поважаючий себе мандрівник, адже Львів - одне з найважливіших європейських туристичних центрів. Львів користується не меншою популярністю, ніж стародавня Прага або Краків. У цього міста є своя непередавана атмосфера і душа, яка відчувається у всіх деталях: в архітектурі, в затишних кафе, в вузеньких вуличках ...
Що побачити у Львові в першу чергу? Без чого вже точно не можна уявити це місто? Звичайно ж, з нами багато хто погодиться, що це Собор Святого Юра - мабуть, головний пам'ятник грекокатоликів в Україні. Цікаво те, що цей собор є лише маленькою частиною величезного комплексу споруд, які увійшли до списку всесвітньої спадщини організації ЮНЕСКО!
Відповідаючи на запитання, що обов'язково побачити у Львові, не можна не сказати про Цитадель. На сьогоднішній день це єдиний у всій Україні комплекс оборонних споруд, який зберігся в первісному вигляді! Не можна не побачити це на власні очі! В одній з веж сьогодні знаходиться престижний готель Citadel Inn.
У цей же список можна віднести Палац Потоцьких, площа Адама Міцкевича, Бернардинський монастир, Львівська опера ... Перераховувати можна нескінченно! Львів - справжнісінький історичний і архітектурний пам'ятник. Сюди найкраще приїжджати на кілька днів, щоб неспішно вивчити місто, прогулюючись львівськими вулицями, попиваючи ароматну каву. Більш докладно читайте про головні визначні пам'ятки Львова на нашому сайті!

Львів - це не тільки гастрономічна і кавова, але також і культурна столиця України! Щорічно тут проводиться маса яскравих подій, які вам точно потрібно відвідати, якщо ви закохані в це місто. Отже, на святкування будь яких урочистостей, і на які фестивалі потрібно потрапити обов'язково туристам у Львові?
1. Різдво. Львів - місто релігійне. Тут шанують як традиції, так і сімейне вогнище. Святкування Різдва тут проходить з особливим трепетом. Особливість львів'ян у тому, що вони зуміли зберегти давні традиції, але, при цьому, відкриті до всього нового! Приїхати до Львова на Різдво - правильне рішення.
2. Ярмарки. У Львові регулярно проводяться ярмарки, але наймасштабніші та цікаві починаються в період новорічних свят. Найсмачніші частування, самий терпкий глінтвейн, смажені ковбаски, апетитні десерти ... Усім цим і не тільки туристи зможуть побалувати себе під час новорічних ярмарків у Львові.
3. День міста. Хочете максимально відкрити для себе Львів з усіх боків і краще дізнатися про його традиції та культуру? Приїжджайте на День Міста! Львів особливе місто, тому й святкування такого, здавалося б, стандартного свята, як День Міста, тут завжди відрізняється унікальністю і дійсно на висоті!
4. Фестиваль Кави. Всім відомо, що найкращу каву в Україні готують у Львові. Немає ніде стільки кав'ярень, скільки у Львові. Мабуть, кава є однією з головних асоціацій з цим містом! На фестивалі кави збираються баристи з усієї країни і навіть найближчого зарубіжжя, щоб обмінятися досвідом і пригостити гостей міста ароматним напоєм. Не можна пропустити завзятим кофеманам.
І це лише мала частина головних свят та урочистостей Львова. Більше - на нашому сайті!