Завантаження ...

Школярам та студентам:

Майстер-класи для дітей у Львові

Фестиваль «Alfa Jazz Fest»

Загалом у фестивалі прийняло участь більше 100 музикантів з України, США, Білорусії, Бразилії та Росії.

Підземелля костелу
Підземелля костелу у Львові

Фрески, бароккові ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, рештки княжих мурів, привид чорного монаха...і нові ексклюзивні твори львівських митців. З допомогою акторів ви відправитесь у подорож до минулих століть. Відвідувачі зможуть ознайомитися не лише з життям окремого ордену, а й цілого міста. Сценічна дія не лише створює історичну атмосферу, вона дозволяє "побавитися" і пожартувати, нанизуючи поряд із історичними фактами цікаві перекази та легенди. Саме ці легенди допоможуть вам відчути справжній "смак міста".

Пам’ятник Д. Галицькому
Пам’ятник Д. Галицькому у Львові

Спорудження монумента приурочено до 800-ліття від народження засновника Львова - короля Данила. Пам’ятник заввишки до 10 м. (понад 5 м. - композиційна фігура) буде подарунком для львів’ян. Сподіваюсь, що він сподобається жителям міста, впишеться в архітектуру старої частини Львова. Винятково здібний правитель, Данило Галицький об'єднав на певний час західноукраїнські землі.

музеї львова

Цю подію пов’язують з ім’ям відомого українського вченого Іларіона Свєнціцького, який ще у 30-х роках минулого століття розпочав роботу по створенню музею-села.

парки львова

Складається Високий замок з верхньої та нижньої терас. На нижній терасі парку розкинулась велична алея старезних каштанів.

музеї львова

Тут представлені всі основні види зброї – вогнепальна, метальна, холодна, предмети захисного озброєння.