Завантаження ...

Школярам та студентам:

Майстер-класи для дітей у Львові

Підземелля костелу
Підземелля костелу у Львові

Фрески, бароккові ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, рештки княжих мурів, привид чорного монаха...і нові ексклюзивні твори львівських митців. З допомогою акторів ви відправитесь у подорож до минулих століть. Відвідувачі зможуть ознайомитися не лише з життям окремого ордену, а й цілого міста. Сценічна дія не лише створює історичну атмосферу, вона дозволяє "побавитися" і пожартувати, нанизуючи поряд із історичними фактами цікаві перекази та легенди. Саме ці легенди допоможуть вам відчути справжній "смак міста".

Фестиваль «Alfa Jazz Fest»

Загалом у фестивалі прийняло участь більше 100 музикантів з України, США, Білорусії, Бразилії та Росії.

Пам’ятник рюкзаку
Пам’ятник рюкзаку у Львові

Перший у світі пам'ятник туристичного рюкзака відкрили 14 травня 2012 року. Незвичайний пам'ятник перебуває у дворі географічного факультету Львівського Національного університету ім.І.Франка. Автором ідеї встановити такий пам'ятник є випускник факультету Ігор Дикий. За задумом, рюкзак - це символ, який об'єднує людей різних поколінь і національностей. Пам'ятник знаходиться в географічному центрі міста і саме цей факт додає йому додаткове символічне значення.

театри львова

Тут зосереджена майстерність скульптури і малярства Галичини ХІХ століття.

парки львова

Наприкінці XVI століття на території сучасного парку були міські лани, однак коли ці землі перейшли у власність міщанина Шольц-Вольфовича, тут з’явився невеликий сад.

парки львова

Неподалік від головного входу знаходиться мальовничий ставок із білими лебедями, який вабить до себе закоханих та дітей.