Завантаження ...

Школярам та студентам:

Майстер-класи і квести у Львові

  За роки свого існування Львів накопичив багато цікавих фактів. Кожен з них пов'язаний з якоюсь легендою, життєвою історією. Обов'язково цікавою і захоплюючою. Неодмінно змушує нафантазувати власну картину не тільки дорослому, але і дитині.
   Найцінніше, що є у Леополіса - це люди. Вони - його творці, його історія, його душа, його продовження. Кожен житель або гість, потрапляючи сюди, запам'ятає Львів як саме привітне, романтичне і веселе місто. Допоможуть в цьому різні квести, екскурсії, легкі майстер-класи для дітей і дорослих.
   Участь в квестах і майстер-класах залишить у дітей і підлітків незабутні враження про Львів. Крім культурно-історичної програми, яка більше подобається дорослим, давно забули про час, коли вони теж були дітьми, тут повно різних розважальних дитячих місць. Цирк, дитячі кафе з ігровими зонами, кінотеатри в старовинних будівлях, відкриті дитячі майданчики, "живі статуї", карети з білими кіньми, вуличні артисти ...


   Пізнавальні дитячі майстер-класи у Львові - це вражаюче і захоплююче дійство, повне магії, якою просякнута атмосфера в цьому місті -історії. Для дітей важлива можливість щось зробити своїми руками, а потім подарувати виріб, наприклад, мамі і розповідати багато-багато і довго-довго про свої враження. І найцінніше - позитивні дитячі емоції!
   Творчі майстер-класи у Львові бувають солодкими, корисними, зручним і корисним. Солодкі майстерні навчать готувати шоколад, марципани, карамель, пекти медові пряники, поділяться своїм рецептом знаменитого львівського сирника. У піцеріях Ваші діти весело і захоплено приготують піцу з салямі, 2-3 видами сирів, оливками, свіжими томатами ... Ням-ням! Львівські майстри навчать секретам медової косметики і свічковій справі.
   Безліч простих і цікавих, а головне - веселих майстер-класів для підлітків і молодших школярів Львів приготував багато. Пізнавальні тренінги плідні для всіх: як для дітей і школярів, так і для супроводжуючих їх дорослих.
  Захоплюючі квести для дітей і дорослих у Львові, майстер-класи для дорослих і дітей або розвиваючі квести для школярів можуть вміщати в себе легкі і короткі курси по створенню смакоти і корисностей. Вирішуючи завдання квестів і створюючи щось цікаве своїми руками, ви отримаєте задоволення від прогулянки по місту з віковими традиціями.