Завантаження ...

Автобусні тури до Львова

Жодне місто України не покаже Вам стільки, скільки подарує Львів. Він стрімко зростає і розвивається, впроваджує технології і вбирає чужі звичаї. Але його леви ретельно охороняють століттями накопичені місцеві традиції, щоб зберегти його неповторність. Автобусні тури до Львова - це комфортний і швидкий спосіб відвідати унікальне місто.
Автобусом до Львова!
У Вас субота і неділя не зайняті, а хочеться чогось незабутнього? Тури вихідного дня до Львова - чудовий спосіб провести час і залишити в пам'яті місто, смаки і запахи, стати на пару-трійку діб львів'янином. Він не боїться критики, а сприймає її як спосіб стати ще краще.


Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує
В гості до морських улюбленців

( 3дні/2ночі )

Бі Тревел рекомендує
Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує
Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує
Екскурсії для дітей

Поїздка дітей в такий регіон буде не тільки цікавою, але й корисною для здоров'я.

Бі Тревел рекомендує

Так що, відправитися автобусом до Львова на вихідні для того, щоб здивуватися, закохатися і покритикувати - хороша причина, щоб приїхати сюди.
Львів - місто, в якому гармонійно злилися старовинні будівлі, нові скляні бізнес-центри і життя. Іноді воно розмірене, але частіше вирує. Часто групи складаються з однокласників, одногрупників чи мають сімейний характер. Зустрінуться 20 років по тому в кав'ярні на старій вуличці міста і згадати разом шкільні або студентські роки ... Що може ще зберегтися в пам'яті назавжди ?! Для цього можна замовити групові поїздки до Львова.
Ціни на групові автобусні тури у нас більш, ніж прийнятні. Ваша турпоїздка автобусом до Львова буде комфортною і швидкою. Адже наше турагентство хоче, щоб Ви пам'ятали нас як дбайливих партнерів.
Всі шляхи ведуть до Львова
До Львова приїжджають як автобусом, так і поїздом або літаком. Це можуть дозволити і самостійні туристи-одинаки, і галасливі веселі компанії, і організовані групи. Для покупки туру вихідного дня до Львова Вам доведеться тільки уточнити час для відвідування міста і кількість друзів, які будуть разом з Вами дивитися таємниці і легенди міста. Приємної Вам поїздки і удачі!