Завантаження ...

Пішохідні екскурсії по Львову

Пішохідні екскурсії по Львову дадуть допитливому туристу можливість розглянути в найдрібніших подробицях, не поспішаючи, зупинитися в будь-який момент в потрібному місці, поспілкуватися з людьми і послухати історії про це дивовижне місто. Кожен такий маршрут по місту зі своїм особливим шармом, своїми легендами, загадками і левенятами буде цікавим. Наприклад, тематичні екскурсії по Львову пішки майже всі починаються з міської ратуші і ведуть гостя по кав'ярнях, музеям і іншим примітних місцях. 


Львів перлина Європи

Автобусна з гідом (3 виходи)

Бі Тревел рекомендує
Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує
Сім чудес Львова

Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

Бі Тревел рекомендує
Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує

Піші екскурсійні маршрути для дітей у Львові побудовані так, щоб діти не тільки побачили історію, а й відчули її на смак, пограли з нею. Для дорослих цікавий Львів може розкритися, наприклад, через інтерактивний музей пива, де продемонструють процес пивоваріння, або 300-річний музей Арсенал, в якому зібрані стародавні знаряддя бою, захисні кольчуги та історичні документи. Це лише мала частина того, що є у Львова.
Прогулянки по Львову для туристів можуть початися і з самостійної екскурсії по центру міста. Не кваплячись, звертаючи увагу на кожну дрібницю, Ви пройдетеся по середньовічному місту, побачите ренесанс і бароко, знайдете готику, арт-деко і футуризм. Центральна частина Львова - відмінне місце для ознайомлення з архітектурними стилями.
Для гостя пішохідна екскурсія по Львову - це можливість побачити основне місце львівських студентів Університет ім. І. Франка, один з кращих оперних театрів, продегустувати зроблений власними руками шоколад, спекти знаменитий львівський сирник, зробити собі каву і відкрити чергову таємницю. Приємної Вам прогулянки і удачі!