loading ...

Wycieczki po Lwowie

Lwow - Europa

Wycieczka autokarowa z przewodnikiem (3 wyjścia)

Bee Travel poleca
Knajpy Lwowa

Knajpą (od niem. Kneipe -. "piwo") – nazywają pitne zakłady w Polsce i zachodniej Ukrainie. Oprócz napojów w kanjpie podają również posiłki, dlatego granica między restauracja i kanjpą jest dość rozmyta.

Bee Travel poleca
Siedem cudów Lwowa

Różni historycy i historycy sztuki nie zawsze odnoszą do tego spisu jedne i te same zabytki, lecz co do niektórych zabudowań oni są jednej opinii.

Bee Travel poleca
Podziemia Lwowa

Nasza wycieczka "Lwowskie podziemia" pozwoli i Państwu dotknąć do tajemnic podziemnego świata.

Bee Travel poleca
.
Dzień Batiara w Lwowie

Batiarzy oddawali przewagę wesołej i energicznej muzyce, pod którą można było do woli natańczyć się i naspiewać się w hałaśliwej knajpie.

Pomnik plecakowi
Pomnik plecakowi w Lwowie

Pierwszy w świecie pomnik turystycznemu plecakowi był otwarty 14 maja 2012 roku. Niezwykły pomnik znajduje się na podwórzu wydziału geograficznego na Uniwersytecie Lwowskim. Pomysłodawcą zbudować taki pomnik jest absolwent fakultetu Igor Dykyj. Według zamiaru, plecak - to symbol, który łączy ludzi różnych pokoleń i narodowości. Pomnik znajduje się w geograficznym centrum miasta i właśnie ten fakt dodaje jemu dodatkowego znaczenia symbolicznego.

Festiwal "Złoty Lew" w Lwowie

Międzynarodowy festiwal teatralny "Złoty Lew" odbywa się w Lwowie raz w dwa lata na bazie teatru " Woskresinnia".

W pobliżu głównego wejścia znajduje się malowniczy stawek z białymi łabędziami, który wabi do się ludzi zakochanych i dzieci.

Składa się Wysoki zamek z górnych i dolnych tarasów. Na dolnym tarasie parku rozmieszczona majestatyczna aleja starychych kasztanów.

On odkrywa ukraińskiemu widzowi światową dramaturgię, rozszerza teatralną percepcję świata i kulturę ukraińskich aktorów i publiczności.

Zdj?cia Lwowa

Przejrzeć inne