loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Kupon prezentowy na wczasy we Lwowie i Karpatach

Turystyczne kupony prezentowe «BeeTravel» - nowość na rynku ukraińskim, która rozwiąże problem wyboru cennego prezentu dla drogiej osoby. Teraz podróż można sprezentować pięknie, bo kupon pozostawia swojemu właścicielowi wolność wyboru.  Kupić kupon prezentowy na wycieczkę «BeeTravel» można tylko w naszej firmie. 

Na 99,9% Twój prezent będzie oryginalny i nietypowy, a co najważniejsze- nieoczekiwany i przyjemny, bo kto z nas nie lubi podróżować?

Warunki zakupu i korzystania z kuponu prezentowego firmy turystycznej «BeeTravel»: 

1. Certyfikaty prezentowe są sprzedawane w standardowych nominałach 500, 1000, 1500, 2000, 3000 UAH  lub we wskazanej przez Ciebie wartości nominalnej, ale nie mniej niż 500 UAH.

2. Certyfikat prezentowy ma termin ważności (1 rok). Na koniec roku, nie będziesz mógł skorzystać ze swego certyfikatu prezentowego, dla tego, że jego termin ważności się  skończy.

3. Z Certyfikatem prezentowym możesz samodzielnie wybrać operatora turystycznego «BeeTravel».

4. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę, suma której jest mniejszą niż wartość nominalna Twego certyfikatu - różnica z tej sumy nie podlega zwrotowi!

5. Jeżeli zdecydujesz się na wycieczkę z sumą większą niż suma certyfikatu - możesz dopłacić różnicę gotówką lub na konto firmy turystycznej.

6. Certyfikat prezentowy nie można wymienić na pieniądze! W zamian na certyfikat prezentowy można uzyskać jedynie produktu turystyczny, po podpisaniu wcześniejszej umowy przejęcia go.

7. Certyfikat prezentowy nie podlega zwrotowi.

8. Zgubiony certyfikat prezentowy nie można odzyskać!

Życzymy udanych wakacji i niezapomnianych wrażeń!

Otrzymać certyfikat prezentowy jest bardzo łatwo!

1. Certyfikat prezentowy jest wydawane dla konkretnego nominału. W przyszłości, dumny posiadacz certyfikatu prezentowego przychodzi do nas do biura i wybiera wycieczkę, która mu się podoba.

Istnieje możliwość dostawy certyfikatu (za dodatkową opłatę).
 
2. Certyfikat prezentowy może zostać wydane jako standardowy tekst lub tekst zgodnie z Państwa życzeniem. Czas wyprodukowania Certyfikatu prezentowego z osobistym tekstem - 2 - 3 dni robocze.

Prosimy o planowanie zakupu wcześniej!

Koszt produkowania Certyfikatu prezentowego z tekstem - 50 UAH.

Minimalny nominał certyfikatu - 500 UAH.
 
3. Ponadto, Certyfikat prezentowy z piękną kartką prezentową, bukietem kwiatów i innych prezentow  (do wyboru) mogą być dostarczone do biura lub domu, naszym dostawcą (za dodatkową opłatą).

Wszystkie pytania i sugestie dotyczące kuponów  można przedyskutować z menedżerem oddziału turystycznego:

Tel: (032) - 247-90-85

Tel: (098) - 128-02-91

Tel: (099) - 360-35-10