loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Korporacyjne wyjazdy do Lwowa. Tury wakacyjne dla firm

Knajpy Lwowa

Knajpą (od niem. Kneipe -. "piwo") – nazywają pitne zakłady w Polsce i zachodniej Ukrainie. Oprócz napojów w kanjpie podają również posiłki, dlatego granica między restauracja i kanjpą jest dość rozmyta.

Bee Travel poleca
Latanie samolotem Lwow
Latanie samolotem

Przeglądowy polot wokół Lwowa (30 min.)

Trasa po zamkach obwodu Lwowskiego:  Zamek w Olesku, Zamek w Złoczowie, Zamek w Podhorcach, Poczajów (40-60 min.)

Lwów - Truskawiec (źródła leczniczych wód) z lądowaniem w Drohobyczu (40-45 min.)

Lwów - Sławsko (Karpaty) - Lwów (40-60 min.)

Bee Travel poleca

Wdniu dzisiejszym wszyscy kirownicy wiedzą, że aby poprawić atmosferę w zespole od czasu do czasu trzeba zorganizować korporacyjną podróż do Lwowa lub innych ciekawych miast.Warto zauważyć, że największą popularnością wśród klientów biura podróży Bee Travel cieszą się właśnie korporacyjne wycieczki do Lwowa. Wyjeżdżając całym zespół do Lwowa, pracownicy uzyskują szansę nie tylko do komunikowania się ze sobą w nieformalnym otoczeniu, w celu polepszenia napiętych stosunków z kierownictwem, ale także nacieszyć się starą architekturę, pochodzić starożytnymi ulicami i zobaczyć wiele eksponatów muzealnych. Zamawiając korporacyjną wycieczki do Lwowa, w biurze podróży Travel Bee, kierownik lub ktoś inny, zajmujący się organizacją podróży korporacyjnych, pracownik, może być w stu procentach pewien, że wszystko będzie dokładnie tak, jak to było z góry zaplanowane. Swoim korporacyjnym klientam organizujemy zakwaterowanie w najlepszych hotelach Lwowa, obiady lub kolacje w najlepszych zakładach spożywczych, w razie potrzeby, zapewniamy transport z pociągu lub PKS, a także prowadzimy fascynujące wycieczkiwe Lwowie. Jeśli chcesz zorganizować wyjazd z inną firmy, na przykład z partnerami biznesowymi, i jesteście zainteresowani grupowymi korporacyjnymi wycieczkami do Lwowa, możecie również kontaktować się z biurem podróży Bee Travel. Nasi menedżerowie znajdą dla Państwa hotel w dogodnej lokalizacji z wymaganą liczbą pokoi dostępnych, a jeśli zajdzie potrzeba, to i z salą konferencyjną, restauracją i innymi udogodnieniami.

Firmowe wyjazdy przez biuro podróży
Firmowe wyjazdy przez biuro podróży

   Dla klientów Bee Travel proponowuje organizacje wycieczek firmowych. Możesz zarezerwować hotel lub prywatne mieszkanie, oraz transfer i wybrać najlepsze restauracje z kuchnią narodową, uczestniczyć w ekstycującej wycieczce po mieście i jego okolicach. W skrócie, firmowe wyjazdy zorganizowane przez biuro podróży Bee Travel mogą stać się bardzo interesujące i pouczające, zabawne i wygodne.

Firmowe wycieczji do Lwowa

   Czemu wygodne firmowe wycieczji do Lwowa, które można zamówić w biurze podróży BeeTravel? Oczywiście, przede wszystkim istnieją maksymalne zniżki na podróże grupowe: bo wycieczki w grupie znacznie tańsze niż wycieczki indywidualne. Po drugie, klientam firmowym oferowano ulgowe warunki: można zarezerwować transfer, autobus na wycieczki po mieście, zarezerwować pokój VIP w restauracji lub dzień w parku wodnym. Pomyśl, dlaczego nie skorzystać z tej wyjątkowej okazji?

Zorganizowanie wyjazdów firmowych do Lwowa

   Firma Bee Travel oferuje zorganizowanie wyjazdów firmowych do Lwowa. Niech wizyta do miasta będzie dla zespołu prawdziwym świętem, ponieważ dlatego są wszytkie warunki. Można będzie nie tylko uzyskać promocyjny rabat na firmową wycieczkę do miasta, ale także zamówić najlepsze hotele, najciekawsze wycieczki, własnego przewodnika, transport i inne niezbędne usługi. Menedżerowie Bee Travel podejmią wyzwanie zorganizowania pracownikom firmy najlepszego urlopu, pokażą najsłynniejsze zabytki Lwowa, zaoferują wizytę do najlepszych kawiarni i najbardziej popularnych restauracji.