Завантаження ...

Групи туристів у Львові

Відпочинок у Львові. Екскурсії, тури.

Тури до Львова з Бі Тревел
Львів залучає взимку і навесні, влітку і восени. Снігове місто - місто-казка, місто-Різдво. Навесні він прокидається від сну, в ньому починає зароджуватися, проростати і розпускатися життя у всіх його значеннях і іпостасях. Влітку його вулиці повні веселощів, свята і любові. Осінь у Львові - це пора весіль і підготовки до зимової казки. Але в будь-який час року тури до Львова обіцяють бути романтичними і такими, що запам'ятовуються.

Поїздка до Львова на 1-2-3 дні - це насичена екскурсія по місту, по замкам, повна смаку і ароматів місцевої кухні, кави та шоколаду. Звичайно, це дуже короткий термін для того, щоб повністю зрозуміти його, але достатній - щоб закохається в його людей, брущаті вулиці, будинки і приїхати ще.
• Тури до Львова на вихідні складено так, щоб показати максимально всі цікаві місця, спробувати його на смак, відчути його дух.
• Екскурсійні тури по Львову включають всі знакові місця. Вони тривають один-два-три дні або можуть бути продовжені за бажанням гостя.
• Автобусні тури до Львова - це швидкий спосіб побувати не тільки в місті, а й в оточуючих його замках.
• Тури для шкільних груп до Львова - це найкращий в світі урок історії! Він дає можливість ознайомитися з усіма історичними періодами, починаючи з княжих часів і до сучасності. Це океан кумедних, що затягають, чудових, курйозних, смачних і гідних емоцій для учнів за короткий час.
• Доступні також тривалі тури на канікулах. Вони більш деталізовані і знайомлять туриста з безліччю цікавих місць міста. Розроблені вони так, щоб показати не тільки Львів, а й околиці з їхніми звичаями і вдачами.

Навіть якщо Ви тут по роботі, побалуйте себе походами по Львову і поїздкою по замкам в околиці на 1-2-3 дні. Школярам і дітям Львів покаже свою казку крізь вікна транспорту і в піших прогулянках. А наші індивідуальні екскурсії, включені в тури до Львова, сподобаються і дорослим, і дітям. Тільки так відчуєте, яке воно, його душу, його вік і магію, що йде від людей і вулиць. Провести вихідні у Львові - гарний варіант відпочинку на вікенд.