Завантаження ...

  • Міське свято "На каву до Львова"
  • Cвято сиру і вина
  • Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев”
  • Свято Пампуха
  • Міське свято "День Батяра"
  • Львівська пивоварня
  • Міський фестиваль пива
Наші кліенти

Відпочинок у Львові. Екскурсії, тури.

   Чи можна в одному місці спостерігати за життям сучасного, активно розвиваючого європейського міста із дбайливо збереженими традиціями українського народу? Це можливо, тільки якщо Ви приїдете на відпочинок до Львова - місто парадоксів і таємниць. Для туристів, що приїжджають вперше у Львів, екскурсії по історичній частині міста залишають незабутні враження, порівняти які можна тільки з найприємнішими моментами в житті кожної людини. Дивно, але Львів дозволяє провести відпочинок одночасно насолоджуючись стародавньою архітектурою і вируючим життям і ритмом сучасного великого міста. Протягом дня Львів здатний заворожити дивовижними екскурсіями по стародавніх вуличках і дивовижної краси храмам, а ввечері Ви можете відвідати один з численних ресторанів, які за короткий час вже встигли стати справжніми пам'ятками Львова, поряд з архітектурними спорудами, що налічують сотні років.

    Приїхавши до Львова, пам'ятки Вам не доведеться шукати - вони самі Вас зустрічають на кожному розі, розкриваючи свої давні секрети і цікаві історії. Чим цікавий Львів, екскурсії в якому проводяться не тільки вдень, але і пізніми вечорами, так це тим, що тут кожен будинок, кожен пам'ятник і навіть кожен камінчик бруківки має свою особисту захоплюючу історію. У місті Львів відпочинок дуже гармонійно поєднується з отриманням знань про історію Львова, пам'ятки не просто є фоном для фотографування, а місцями, атмосфера яких змушує на мить зупинитися і задуматися про минуле і теперішнє. Екскурсії у Львові не змусять Вас нудьгувати, адже тут перетинається безліч різноманітних маршрутів, епох і спогадів, відповідно відпочинок у Львові дозволяє з головою зануритися в інший, так несхожий на сіру повсякденність, світ. Приїжджайте на відпочинок до Львова - пам'ятки нашого дивовижного міста чекають Вас, щоб разом з Вами провести фантастичні екскурсії, що з'єднують минуле, сьогодення і майбутнє ...

     Щоб найближчі вихідні не пройшли під традиційним знаком торжества ліні - дивана і телевізора, - забронюйте автобусний тур до Львова, і подаруйте собі справжнє свято! На сайті Бі Тревел ви можете замовити найрізноманітніші тури до Львова. Романтичні тури до Львова можуть забронювати закохані, адже під древніми небесами міста можна загадувати найзаповітніші бажання, які неодмінно збудуться. Сімейні тури вихідного дня відмінно підходять для тих, хто хотів би вперше вивезти своїх дітей «у світ» і долучити до культури і науки отримання корисної інформації. Для бажаючих провести час в компанії своїх однодумців можна замовити на сайті Бі Тревел групові автобусні тури до Львова, під час яких відносини в колективі стають більш згуртованими. Активні тури - квести по Львову для молоді, екскурсійні тури для допитливих туристів, ексклюзивні - для вимогливих, тематичні тури у Львів на один з численних фестивалів - будь-який вид відпочинку можна забронювати на сайті Бі Тревел. Причому, як зазвичай, чим раніше ви починаєте підготовку до поїздки, плануєте ваші екскурсії та бронюєте тури до Львова на сайті Бі Тревел, тим більшу знижку на раннє бронювання можна отримати. Не відмовляйте собі в задоволенні отримати максимум позитивних емоцій від знайомства з містом, адже недарма Львів вважається туристичною меккою Західної України і в ньому є, що подивитися!

   Якщо хочете приїхати до Львова, екскурсії можна вибрати виходячи з власних інтересів і пріоритетів. Адже будь-яка подорож має бути підготовлена заздалегідь, і чим більше ви інформації знайдете про Львів, тим більш різноманітною і цікавою буде ваша відпустка у Львові. Ви можете уточнити у менеджерів туристичного агентства Бі Тревел, які екскурсії по Львову краще всього замовити для тих, хто вперше збирається приїхати в місто, а які будуть цікаві туристам, які відвідують Лемберг із завидною регулярністю. Вибирайте оглядові екскурсії по Львову та екскурсії по середньовічних замках Львівщини, що входять до «Золотої підкови». Ви можете замовити екскурсії по Львову у супроводі індивідуального екскурсовода, і тоді ваша подорож буде ще цікавішою і насиченою. Звичайно, вартість екскурсій по Львову з індивідуальним гідом буде трохи вища ніж групові прогулянки містом, але ж і вражень від оповідання корінного жителя Львова про найцікавіші і значущі події в історії його рідного міста буде безсумнівно більше! Так що, якщо хочете отримати максимум корисної та захоплюючої інформації, професійно викладеної індивідуальним гідом, замовляйте екскурсії по Львову разом із співробітником туристичного агентства Бі Тревел. Вибирайте ті види екскурсій по Львову, які вам ближче по духу, які дозволяють не тільки збагачувати свій багаж знань новими подробицями з історії виникнення та розвитку міста, але і викликають відгук у душі. Приїжджайте знайомитися з містом, і ви гарантовано отримаєте море задоволення та цікавої інформації!

Фотографії Львова

Переглянути інші