loading ...

  • Miejski festiwal kawy
  • Święto sera i wina
  • Międzynarodowy teatralny festiwal "Złoty Lew"
  • Święto Pampucha
  • Miejskie święto "Dzień Batiara"
  • Browar Lwowski
  • Miejski festiwal piwa
Nasi klienci

Odpoczynek w Lwowie. Wycieczki, tury.

Czy można w jednym miejscu obserwować  współczesne życie aktywnie rozwijającego się europejskiego miasta z  troskliwie zachowanymi tradycjami ukraińskiego narodu? To może być, tylko jeśli  Państwo oprawią się na odpoczynek do Lwowa - miasta paradoksów i tajemnic. Dla turystów  przyjeżdżających  po raz pierwszy do Lwowa, wycieczki po historycznej części miasta zostają niezapomniane wrażenia, porównać które można tylko z najprzyjemniejszymi  momentami w życiu każdego człowieka. Dziwnie, lecz Lwów pozwala przeprowadzić odpoczynek jednocześnie ciesząc się dawną architekturą i intensywnym  życiem i rytmem współczesnego dużego miasta. We dnie Lwów zdolny urzec dziwnymi wycieczkami po dawnych uliczkach i dziwnej piękności cerkwiach, a wieczorem Państwo mogą odwiedzić jedna z licznych restauracji, które za krótki czas już zdążyły stać się prawdziwymi atrakcjami Lwowa, razem z architektonicznymi zabudowaniami, które  naliczają setki lat.

    Przyjechawszy do Lwowa, zabytki Państwu nie zdarzy się szukać - one same Państwa spotykają na każdym rogu, ujawniając swoje dawne sekrety i ciekawe historie. Czym jest ciekawy Lwów, wycieczki w którym przeprowadzają się nie tylko we dnie, ale i wieczorami, tak to tym, że tu każdy dom, każdy pomnik i nawet każdy kamyk kostki ma swoją osobistą ciekawą historię. W mieście Lwów odpoczynek bardzo harmonijnie łączy się z otrzymaniem wiedz o historii Lwowa, zabytki są nie prosto tłem dla fotografowania, a miejscami, atmosfera których zmusza na mgnienie zatrzymać się i zamyślić się o przeszłości i teraźniejszości. Wycieczki w Lwowie nie zmuszą Państwo nudzić się, przecież tu przecina się mnóstwo rozmaitych tras, epok i wspomnień, odpowiednio odpoczynek w Lwowie pozwala z głową zanurzyć się do innego, takiego niepodobnego do szarej powszedniości, światu. Zapraszamy na odpoczynek do Lwowa - atrakcje naszego dziwnego miasta czekają Państwo, żeby razem z przeprowadzić fantastyczne wycieczki, łączące przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

    Żeby najbliższy weekend nie minął pod znakiem tradycyjnej celebracji lenistwa - sofy i TV – zarezerwuj wycieczkę autobusową do Lwowa, i zaprezentuj sobie prawdziwą ucztę! Na stronie Bee Travel można zarezerwować różnorodne wycieczki do Lwowa. Romantyczne wycieczki do Lwowa mogą zarezerwować zakochani, ponieważ pod starożytnym niebem miasta można wypowiedzieć najbardziej upragnione życzenie, które na pewno się spełni. Rodzinne wycieczki weekendowe są idealne dla tych, którzy chcą wywieźć swoje dzieci po raz pierwszy "w świat" i dodać do kultury i nauki uzyskanie przydatnych informacji. Dla tych, którzy chcą spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych poglądach można zamówić na Bee Travel grupowe wycieczki autobusowe do Lwowa, dzięki którym stosunki w grupie stają się cieplejsze. Aktywne wycieczki – kwesty po Lwowu dla młodzieży, wycieczki dla ciekawskich turystów, ekskluzywne - dla sybarytów, tematyczne wycieczki do Lwowa, na jeden z wielu festiwali - każdy rodzaj wypoczynku można zamówić on-line na Bee Travel. I, jak zwykle, im wcześniej rozpoczniesz przygotowania do podróży, zarezerwujesz wycieczki do Lwowa, na stronie internetowej Bee Travel, tym większe zniżki za wczesną rezerwację można otrzymać. Nie odmawiaj sobie przyjemności, aby uzyskać dużo pozytywnych emocji od znajomości z miastem,  bo nie na daremnie Lwów uważa się za turystyczną Mekką Zachodniej Ukrainy, i w nim jest co zobaczyć! 

    Jeśli chcesz przyjechać do Lwowa, wycieczki można wybrać według własnych interesów i priorytetów. Przecież każda wycieczka powinna być przygotowana wcześniej, a im więcej informacji znajdziesz o Lwowie, tym bardziej zróżnicowanym i interesującym będzie Twój urlop we Lwowie. Możesz skontaktować się z menedżerami biura podróży Bee Travel, dowiedzieć się jakie wycieczki po Lwowu nalepsze dla tych, którzy po raz pierwszy przyjeżdżają do Lwowa, i jakie będą interesujące dla turystów odwiedzających Lemberg z niezwykłą regularnością. Wybierz wycieczki po Lwowu i wycieczki do średniowiecznych zamków w Obwodzie Lwowskim, które tworzą "Złotą Podkowę". Możesz zarezerwować wycieczki po Lwowu, w towarzystwie osobistego przewodnika, a Twój wyjazd będzie bardziej interesujący i bogaty. Oczywiście, koszt wycieczki po Lwowu z osobistym przewodnikiem będzie nieco wyższy niż zwiedzanie w grupie, ale i emocje od opowieści rdzennych mieszkańców Lwowa o najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w historii ich rodzinnego miasta będzie więcej! Więc jeśli chcesz uzyskać najbardziej użyteczne i ekscytujące informacje, profesjonalnie przedstawione indywidualnym przewodnikiem, zamawiaj wycieczki do Lwowa. Wybierz te rodzaje wycieczek we Lwowie, które są bliższe w duchu, które pozwalają nie tylko wzbogacać swoją wiedzę o nowe szczegóły dotyczące historii i rozwoju miasta, ale także wywołują oddźwięk w sercu. Przyjeżdżaj, zapoznaj się z miastem, i gwarantowanie, uzyskasz wiele ciekawych informacji, a także otrzymasz świetną rozrywkę! 

Zdj?cia Lwowa

Przejrzeć inne