Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Bee Travel

Escape квести у Львові. Для туристів і гостей міста

   

   Захоплюєтеся шифрами, вам подобаються головоломки, ребуси і загадки? Хотіли б спробувати себе в новій ролі, шукати відгадки на найрізноманітніші питання? У такому випадку вам сюди. Ви саме той щасливчик, який знайшов застосування всім своїм талантам, а саме в квест-іграх. Це винахідливі квести з самими різними шифрами, кодами, непередбачуваними головоломками і загадками, на які ви повинні знайти відповіді, відгадати поставлені перед вами завдання і звичайно ж, при цьому отримати масу радості і насолоди від того, що відбувається.
   У наш час найбільш популярним у всьому світі став різновид квестів - escape квести, які тепер є і у Львові. У цьому типі квестів можуть брати участь групи людей, цілі команди, для яких спеціально створюється цілий унікальний квест, з повністю оригінальним сценарієм, а також повністю оригінальним оформленням квест-руму.
   Ескейп-квести у Львові - це щось особливе, чого ще не було в нашому місті, і ви можете на власному досвіді дізнатися все про ці квести, а також взяти безпосередню участь. Згідно зі сценарієм, escape - це escape, які проводять у тематичній кімнаті, з відповідним декором і стилізованими в одному тематичному стилі.
   Візьміть участь у живому квесті у Львові і повністю пориньте в атмосферу гри, головоломок, захоплюючих загадок і непередбачуваних кодів, і шифрів, все це в одному стилі escape квестів. Живі квести Львова - тепер реальність і ви можете спробувати свої сили, проявити винахідливість і уважність в нових найпопулярніших квестах.

Організація квестів у Львові

Вам цікаво розгадувати заплутані загадки і вирішувати складні ребуси? Хочете спробувати себе в ролі Шерлока Холмса? Тоді квести - це те, що вам потрібно. У всьому світі стало популярним проходження квестів. Проходячи квести в реальності, ви відкриєте для себе поєднання активного дозвілля і хорошою зарядки для мозку. Адже основне завдання квестів - рішення головоломок. Тільки уявіть тематичну кімнату повну загадок, які вам належить відгадати. Вирішуйте головоломки, розв'язуйте шифри, коди, загадки щоб вибратися з кімнати. Проходження квестів - це захоплююче і пізнавальне проведення часу, яке не дозволить занудьгувати вам і вашим друзям. Відмовтеся від звичного проведення дозвілля і спробуйте щось нове. Ігри в формі квестів зроблять вашу компанію ще дружніше, адже такі ігри об'єднують! До того ж, це новий і цікавий досвід, про який ви із задоволенням можете розповідати колегам на роботі, рідним або знайомим. Тепер можна пройти квест кімнати у Львові. Відгуки про наших квестах ви можете почитати на сайті туристичного агентства Bee Travel. Організація квестів у Львові - це ноу-хау, яке стало одним з наших профілів. Всі квести розроблені фахівцями і несуть в собі досвід світового рівня, так що ви точно не будете розчаровані.
Замовити квест можна в будь-який час, адже ми працюємо без вихідних і за любої погоди! Приходьте, приводьте друзів і разом відкривайте для себе новий і захоплюючий світ квестів.