loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Elitarny odpoczynek w Lwowie. Ekskluzywne tury

Lot balonem Lwów
Lot balonem

Lwów i okolicy. Drugie miasta za pragnieniem Zleceniodawcy.

1784 w Lwowie był uruchomiony pierwszy w świecie balon z automatycznym palnikiem na płynnym paliwie dla podgrzewania powietrza w balonie.

Bee Travel poleca
C dołączeniem VIP transportu Lwow
C dołączeniem VIP transportu, z osobistym przewodnikiem

Odwiedzicie bardzo ciekawe i zamknięte dla ogólnego przeglądu miejsca, was czekają unikalne wycieczki. Oprócz ciekawego programu, poziom VIP zakłada, oczywiście, odpowiedni poziom komfortu i wygody. Uwzględniając wszystkie niuanse, obowiązkowo zdziwimy was kilku wariantami niestandardowego VIP towarzyszenia.

Bee Travel poleca
Latanie samolotem Lwow
Latanie samolotem

Przeglądowy polot wokół Lwowa (30 min.)

Trasa po zamkach obwodu Lwowskiego:  Zamek w Olesku, Zamek w Złoczowie, Zamek w Podhorcach, Poczajów (40-60 min.)

Lwów - Truskawiec (źródła leczniczych wód) z lądowaniem w Drohobyczu (40-45 min.)

Lwów - Sławsko (Karpaty) - Lwów (40-60 min.)

Bee Travel poleca

    Agencja turystyczna Bee Travel proponuje turystom urozmaicone ekskluzywne tury do Lwowa. Przecież Lwów należy do miast, które są na tyle bogate swoimi atrakcjami, że, nawet przyjechawszy tu po raz setny, turysta wszystko jedno widzi coś nowego, ciekawe i nie widziane im przedtem. Oferowany przez naszą kompanię ekskluzyw dla turysty w Lwowie ma na myśli znajomość z, kulturalnymi, architektonicznymi i historycznymi zabytkami miasta w towarzystwie doświadczonego przewodnika, pobyt w hotelach wysokich klas, a także rozrywka w lepszych miejscach odpoczynku i rozrywki miasta.

   Zorganizowany naszymi managerami elitarny odpoczynek w Lwowie różni się unikalność, finezją i nasyceniem. Gwarantujemy, że zwróciwszy się do naszej agencji turystycznej otrzymacie przepiękny osobisty odpoczynek w Lwowie. U nas możecie zamówić i organizację wycieczek, i pobytu, i rozrywek i przy tym być pewnymi w tym, że odpoczynek będzie przyjemny i beztroski. Dla gości Lwowa, a także krajowców tu pracują kina, teatry, muzea i sale wystawowe, toż, kiedy by nie przyjechaliście do tego przepięknego miasta ogromna ilość pozytywnych emocji wam jest gwarantowana.

VIP- wypoczynek we Lwowie

    Co może zaproponować firma Bee Travel dla gości Lwowa, szukających ekskluzywnych usług i obsługi na najwyższym poziomie? Po pierwsze, VIP goście mogą liczyć na zakwaterowanie w luksusowych hotelach. Po drugie, ekskluzywne wycieczki obejmują świadczenie usług indywidualnego przewodnika i, jeśli to konieczne, tłumacza. Po trzecie, VIP- wypoczynek we Lwowie - to nie tylko najlepsze warunki dla zwiedzania, ale także zapierające dech w piersiach loty balonem czy podróż samolotem.

Eksluzyw we Lwowie z Bee Travel
Eksluzyw we Lwowie z Bee Travel

    Bee Travel już nie pierwszy rok pracuje w branży turystycznej i oferuje dla specjalnych gości miasta, specjalne usługi. Jaki eksluzyw można zamówić we Lwowie w biurze turystycznym Bee Travel? Jeśli Twoj urlop zbiega się z międzynarodowymi festiwalami - kino, muzyka, teatr - możesz zarezerwować bilety bezpośrednio w biurze podróży Bee Travel w salach koncertowych lub filharmoniach. Ponadto personalne wakacje we Lwowie pozwalają korzystać z usług indywidualnego przewodnika i tłumacza, zarezerwować apartamenty w "gwiazdowych" hotelach, wynająć samochód i wszelkie wycieczki na nim z własnym kierowcą.

Luksusowe wakacje we Lwowie
Luksusowe wakacje we Lwowie

   Co to eksluzywne wycieczki do Lwowa? Oczywiście, to są specjalne warunki zwiedzania: zamówienie usług indywidualnego przewodnika-tłumacza, wybór samochodów biznes klasy dla zamiejskich wycieczek, zapewnienie najbardziej komfortowych pokoi w luksusowych hotelach, rezerwacja stolików w najlepszych restauracjach, możliwość wynajęcia samolotu dla lotu nad miastem. Luksusowe wakacje we Lwowie od biura podróży Bee Travel – to przyjemność od świadomości własnej wyłączności, od doskonałej obsługi i wysokiej jakości usług.