loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Drogi odpoczynek w Lwowie. Dla gości i turystów

Lot balonem Lwów
Lot balonem

Lwów i okolicy. Drugie miasta za pragnieniem Zleceniodawcy.

1784 w Lwowie był uruchomiony pierwszy w świecie balon z automatycznym palnikiem na płynnym paliwie dla podgrzewania powietrza w balonie.

Bee Travel poleca
Latanie samolotem Lwow
Latanie samolotem

Przeglądowy polot wokół Lwowa (30 min.)

Trasa po zamkach obwodu Lwowskiego:  Zamek w Olesku, Zamek w Złoczowie, Zamek w Podhorcach, Poczajów (40-60 min.)

Lwów - Truskawiec (źródła leczniczych wód) z lądowaniem w Drohobyczu (40-45 min.)

Lwów - Sławsko (Karpaty) - Lwów (40-60 min.)

Bee Travel poleca
C dołączeniem VIP transportu Lwow
C dołączeniem VIP transportu, z osobistym przewodnikiem

Odwiedzicie bardzo ciekawe i zamknięte dla ogólnego przeglądu miejsca, was czekają unikalne wycieczki. Oprócz ciekawego programu, poziom VIP zakłada, oczywiście, odpowiedni poziom komfortu i wygody. Uwzględniając wszystkie niuanse, obowiązkowo zdziwimy was kilku wariantami niestandardowego VIP towarzyszenia.

Bee Travel poleca

    Lwów już w ciągu wielu dziesięcioleć podbija turystów swoimi dawnymi czasami i niezwykłością, jednak jeśli jeszcze i potraficie pozwolić sobie drogi odpoczynek w tym mieście, to wasze wrażenia będą jeszcze bardziej przyjemne i niezapomniane. Przecież wtedy nie tylko zapoznacie się z licznymi atrakcjami tego miasta, ale i będziecie mieszkać w lepszych hotelach i przeprowadzaćwieczory w drogich restauracjach miasta, dzięki czemu jeszcze więcej nasycony będzie wasz odpoczynek. Drogo nabyte skierowania - to gwarancja niezapomnianej i luksusowej rozrywki.

    Managerzy agencji turystycznej Bee Travel dla gości Lwowa, życzących przeprowadzić niezapomniane dnie w tym mieście, podpowiedzą, gdzie znajdują się bardziej kosztowne miejsca odpoczynku w Lwowie, które doprowadzą do zachwytu nawet bardzo wyrafinowanych turystów. Poza tym, zorganizowany nami drogi odpoczynek w Lwowie przewiduje pobyt w hotelach wysokich klas i unikalne wycieczki, jak miastem, tak i po jego okolicach. Na przykład, dla turystów duży interes przedstawiają Zamek w Olesku, Zamek w Złoczowie i Zamek w Podhorcach, które znajdują się niedaleko od Lwowa. Przeprowadziwszy bardziej kosztowny odpoczynek w Lwowie, obowiązkowo będziecie życzyli przebywać w tym mieście jeszcze raz, przecież tutejsze pałace, parki, klasztory, wieże, pomniki i muzea oczarowują każdego gościa tego dawnego miasta, a obsługa wysokiej klasy w restauracjach i hotelach tylko wzmacnia przyjemne wrażenia.

Ekskluzywna rozrywka dla gości miasta
Ekskluzywna rozrywka dla gości miasta

    Co może zaoferować biuro podróży Bee Travel dla gości miasta? Zakwaterowanie w najlepszych hotelach Lwowa lub rezerwacja luksusowych apartamentów w centrum miasta. Dla turystów z wymaganiami Bee Travel zorganizuje transfer i wynajem samochodu klasy biznes: zechcesz z kierowcą – niema sprawy! Jeśli VIP turyści będą chcieli uczestniczyć w jednym z pokazów lub premierze filmu, które odbywają się w ramach międzynarodowych festiwali, będzie to załatwione. Ekskluzywna rozrywka, jedzenie tylko w najlepszych restauracjach, usługi indywidualnego przewodnika - czego więcej można chcieć od VIP wakacji?

Najdroższe miejsca wypoczynku we Lwowie
Najdroższe miejsca wypoczynku we Lwowie

    Jeśli planujesz wakacje na szeroką skale i chcesz odwiedzić najdroższe miejsca wypoczynku we Lwowie, odwiedź stronę internetową biura podróży Bee Travel i Twoje pragnienia zostaną w pełni zaspokojone. Chcesz zarezerwować samochód z kierowcą? Proszę! Chcesz zamieszkać w luksusowym hotelu? Proszę! Chcesz żeby najdroższy pobyt we Lwowie dla Ciebie zorganizowali gustownie i szybko? Napisz, zadzwoń, skontaktuj się z menedżerami Bee Travel i każdy Twój kaprys będzie spełniony!

Drogie wakacje we Lwowie

     Chcesz spędzić wakacje zapoznając się ze Lwowem, ale tak, żeby wyjazd był zorganizowany na najwyższym poziomie? Wejdź na stronę Bee Travel i wybierz kosztowny pobyt, program którego będzie stworzony na podstawie Twoich życzeń. Spędzić wakacje kosztownie we Lwowie - to oznacza, podziwiać miasto z lotu ptaka, zarezerwować apartamenty w luksusowych hotelach, odwiedzieć modny koncert, który odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu, odwiedzić prestiżowe restauracje. Drogie wakacje we Lwowie mogą być pouczające i komfortowe jednocześnie: zarezerwuj usługi indywidualnego przewodnika Bee Travel, a otrzymasz kompletny zestaw przyjemności od znajomości ze Lwowem.