loading ...

Dla turystów indywidualnych. Przyjęcie w Lwowie.

Organizujemy przyjęcie dla turystów indywidualistycznych.

Jeśli was nie więcej 5 osób możemy dołączyć do już istniejących grup, przy warunku że są miejsca. Toż nie ciągnijcie, piszcie czy dzwońcie nam od razu jak tylko rozstrzygnęliście odwiedzić nasze miasto Lwów.

Z nami liczcie na ciepłe przyjęcie w Lwowie :)

5, 10 i więcej - to grupowe z indywidualistycznym przewodnikiem i odpowiednio do program wycieczkowego  naprawdę pod Państwa  potrzeby.

Uprzejmie prosimy wypełnić następną formę i my z Państwem  skontaktujemy się czy niech Państwo zadzwonią do nas!

Przyjmowanie wniosków o odpoczynku we Lwowie tutaj ...

Dla indywidualnych klientów

   Co oferuje dla indywidualnych klientów biuro turystyczne Bee Travel? Spotkanie na lotnisku lub na stacji kolejowej, rezerwacja każdego rodzaju zakwaterowania - od apartamentów po najlepszych hoteli, stolika w restauracji, transferu i rezerwacji samochodu dla podróży, usługi osobistego przewodnika i tłumacza. Ponadto menedżerowi Bee Travel dla turystów indywidualnych mogą opracować specjalny program na czas pobytu we Lwowie, biorąc pod uwagę potrzeby i preferencje klienta.

Przyjęcie indywidualnych turystów we Lwowie
Przyjęcie indywidualnych turystów we Lwowie

    Firma Bee Travel oferuje przyjęcie indywidualnych turystów we Lwowie. Do dyspozycji klientów- rezerwacja najlepszych "gwiazdkowych" hoteli lub przytulnych prywatnych apartamentów w centrum starego miasta, organizacja transferu i samochodu biznes klasy dla auto ekskursji. Ponadto możesz liczyć na usługi indywidualnego przewodnika, w przypadku trudności językowych - tłumacza. Zamówienie wycieczek za miasto, organizacja lotu balonem, podróż przez starożytnych zamkach przedmieści, latanie samolotem - to wszystko jest możliwe w ramach indywidualnej wycieczki do Lwowa.

Indywidualne wycieczki we Lwowie
Indywidualne wycieczki we Lwowie

   Organizując indywidualne wycieczki, biuro podrózy Bee Travel oferuje indywidualnego przewodnika, oraz, jeśli to konieczne, tłumacza. Indywidualne wycieczki we Lwowie kosztują nieco drożej niż wycieczki grupowe, ale już za pół godziny komunikowania się z przewodnikiem, zrozumiesz że lepszego sposobu, aby nauczyć się starożytnej i nowożytnej historii miasta po prostu nie ma! Zwłaszcza, że Twoim przewodnikiem po Lwowu będzie pracownik firmy - rdzenny mieszkaniec miasta, który znaj i kocha swój Lwów, jak żaden inny.