loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Zimowe spacery, spacery w zimie we Lwowie

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

    Lwów jest piękny o każdej porze roku! Jego doskonałość nie może zepsuć deszczowa jesień lub śnieżna zima. O każdej porze Lwów nie przestaje zadziwiać swoją harmonią i wiecznym pięknem ulic i placów. Zimowe spacery po Lwowu odkryją nowe strone unikalnej harmonii lwowskich placów i starych kościołów, czystych parków i białych alej. Wybierając, gdzie pójść zimą we Lwowie, polecamy tradycyjne zwiedzanie miasta, organizowane przez biuro podróży Bee Travel. Dla grup turystycznych i " indywiduałów" oferujemy interesujące spacery zimą we Lwowie, podczas któryh można podziwiać wspaniałą panoramę z Wysokiego Zamku, odwiedzić Katedrę św. Jura, centralną część Rynku, wspiąć się na platformę widokową Ratuszu. Wspaniałą okazją dla turystów przybywających do Lwowa zimą, jest uczestnictwo w festiwalach, które odbywają się w mieście w okresie od Bożego Narodzenia aż do początku marca. Tradycyjny festiwal Gwiazdy Betlejemskiej, rozciąga się od końca grudnia i pokrywa się z feriami zimowymi w szkołach, każdego roku cieszy swoimi prezentami, cudami, wspaniałym humorem dorosłych i dzieci.

    Dla firm i dużych grup turystycznych biuro podróży Bee Travel może zawcześniej zarezerwować nie tylko hotele i hostele, ale także stworzyć program noworoczny. On będzie włączać wszystko, bo we Lwowie jest gdzie pójść zimą, i można wybrać co zwiedzieć z mnóstwa atrakcji. Wycieczki w zimie jest lepiej rezerwować z wyprzedzeniem, ponieważ w tym okresie wiele osób chcą przyjechać do Lwowa, wiedząc, jak wielkie festiwali odbywają się tu w zime. Święto Pączka i " Jazz bez ", Czekolady i spałach Bożonarodzeniowej Gwiazdy – są to święta, od których nawet zimą jest ciepło w duszy. Na Bee Travel można przeczytać, co warto zobaczyć zimą we Lwowie, kierując się pamiętnikiem festiwali i świąt miejskich, a następnie do tradycyjnych wycieczek można dodać nie mniej wesołe i radosne rozrywki. Zimowe wakacje we Lwowie powinne być przygotowane wcześniej, ponieważ wszyscy wiemy, że w tym okresie, wielu miłośników zimowych błyskotliwych pomysłów planują przyjazd do dawnej stolicy Galicji. Aby uniknąć problemów z zakwaterowaniem, lepiej jest powierzyć planowanie wycieczki zimą do Lwowa Bee Travel. Tobie nie tylko doradzą co zobaczyć zimą we Lwowie, ale też zarezerwują hotel, jeśli chcesz - stolik w restauracji dla świętowania Nowego Roku, pomogą w wyborze rozrywek zimowych, i oczywiście weźmą na siebie  wszystkie sprawy organizacyje związane z wizytą do Lwowa zimą.