loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Afisz wydarzeń turystycznych Lwowa

Zamek Swirz w Lwowie

Swirz od dawna słynie swoim malowniczym i bardzo romantycznym zamkiem. Zbudowany był ten zamek w 1482 roku i zawdzięcza swoim pojawieniem rodu Swirzkich.

Święto Pampucha w Lwowie

Tu można nie tylko zapoznać się с historią pochodzenia i tradycjami wypiekania takiego dania bożonarodzeniowego, jak pampuchy, ale i pięknie przeprowadzić czas i wygrać tradycyjne nagrody.

Podziemie kościoła w Lwowie
Podziemie kościoła

Freski, barokowe kute drzwi, kamienny rzeźbiony sarkofag, resztki książęcych murów, zjawa czarnego zakonnika...i nowe ekskluzywne utwory lwowskich artystów. Z pomocą aktorów powędrujecie w podróż do ubiegłych stuleć. Zwiedzający potrafią poznać nie tylko życie oddzielnego orderu, ale i całego miasta. Sceniczne działanie nie tylko stwarza historyczną atmosferę, ono pozwala "pobawić" się i pożartować, nawlekając obok historycznych faktów ciekawe przekazy i legendy. Właśnie te legendy pomogą wam odczuć prawdziwy "smak miasta".

   

Zawsze gdzieś coś się dzieje. Ta znana fraza jak nie można lepiej podchodzi dla charakterystyki miasta Lwów, wydarzenia w którym odbywają się tak często, że sam Lwów można z pewnością nazwać jednym wielkim wydarzeniem. Niezależnie od gustów i preferencji turystów, każdy znajduje możliwość odwiedzić w mieście Lwów akurat te wydarzenia, które wchodzą w zakres jego interesów.

Z jednakowym rozmachem mają miesce we Lwowie wydarzenia kulturalne i sportowe, dosyć często tu można usłyszeć o jakichś ważnych wydarzeniach z religijnego życia Lwowa i, zazwyczaj, nie obchodzą stroną miasto Lwów ważne polityczne wydarzenia, za którymi śledzą nie tylko mieszkańcy Lwowa, ale i całej Ukrainy. Wydarzenia we  Lwowie bywają ważnymi i niezbyt, ciekawymi i nudnymi. Chociaż nie - jeśli w centrum uwagi Lwów, to wydarzenia tu nudnymi nie bywają.

Nawet mały koncert albo festiwal twórczości ludowej we Lwowie przekształca się na wielkie wydarzenie, które przyciąga ogólną uwagę i, odpowiednio, tysiące zainteresowanych uczestników i widzów, duża część z których przyjeżdża do Lwowa z wielu państw świata. Najbardziej ciekawymi dla turystów, którzy podróżują we Lwowie, są wydarzenia kulturalne, które nie prosto zaskakują gości miasta swoją unikalnością i niesamowitą atmosferą, ale także dają unikalną możliwość poznać kulturę i tradycje ukraińskiego narodu. Właśnie po zwiedzaniu  jednego z wydarzeń w mieście Lwów zaczynasz rozumieć, że prawdziwa Ukrainy i wszystko właśnie ukraińskie zachowało się akurat w tym mieście.

Zarezerwuj wycieczkę do Lwowa

    Targi, wystawy sztuki i rzemiosła, koncerty i spektakle, konkursy dla dzieci i koncerty jazzowe, festiwale rockowe i festiwale kinowe, święta piwa i wina, czekolady i sera - na które z tych wydarzeń we Lwowie, chcesz się dostać? Na wszystko na raz, oczywiście, nie uda się, ale wybrać dla siebie najbardziej interesujące wydarzenie we Lwowie, można. Wchodź na stronę internetową biura turystycznego Bee Travel i zapoznaj się z kalendarzem wydarzeń we Lwowie na bieżący rok. Jeśli Twój urlop zbiega się z terminami uroczystości, które powodują u Ciebie najbardziej żywe zainteresowanie, nawet nie wahaj się - zarezerwuj wycieczkę do Lwowa na okres, kiedy odbywa się najbardziej interesujące dla ciebie wydarzenie.

Kalendarz wydarzeń we Lwowie

    Kalendarz wydarzeń we Lwowie pomoże Ci zaplanować wakacje we Lwowie optymalnie. Będzie można odwiedzić najciekawsze wycieczki, a także wziąć udział w wydarzeniach o skali miejskiej i międzynarodowej, odbywających się we Lwowie. Na stronie biura podróży Bee Travel znajduje się kalendarz wydarzeń, który obejmuje wszystkie przyszłe festiwale, uroczystości miejskie, konkursy dla dzieci oraz wystawy, sztuki i targi. Orientując sie na kalendarz wydarzeń, łatwo jest wybrać dla siebie czas podróży podczas odbywającego się wydarzenia we Lwowie o znaczeniu kulturowym.

Wydarzenia we Lwowie
Wydarzenia we Lwowie

    Jak każdy szanujący się turysta, można spróbować za krótki pobyt we Lwowie, zobaczyć więcej nowych i ciekawych rzeczy, przywieźć do domu do rodziny i przyjaciół nie tylko historię i zdjęcia o wakacjach we Lwowie, ale także pamiątki. I można je zakupić, jeśli trafisz na jedną z kilkudziesięciu imprez miejskich. Wydarzenia we Lwowie już zaplanowane na bieżący rok, a na stronie internetowej Bee Travel można znaleźć kalendarz imprez miejskich rezerwując wycieczke. Mogą to być festiwale o różnej tematyce, miejskie uroczystści, wystawy i targi. Każde wydarzenie we Lwowie odbywa się jaskrawo, dziwacznie, różnobarwnie, a jeśli po raz pierwszy trafisz na jedną z uroczystości we Lwowie, będziesz mile zaskoczony.