loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczkowe tury do Lwowa. Lepsze wycieczki Lwowem

  W Ukrainie dużo świetnych miejsc i dziwnych atrakcji, lecz dawny Lwów słusznie zajmuje jedno z pierwszych miejsc w rankingu najpopularniejszych kierunków turystycznych kraju. Młodzieżowe kompanie, zespoły szkolne i pracujące, rodziny z dziećmi i pary romantyczne regularnie spełniają tury wycieczkowe do Lwowa z Kijowa, Charkowa, Odessy, Dniepropietrowska, Doniecka i innych ukraińskich miast.

   Wiele organizatorów wyjazdów turystycznych, uduchowionych popytem na takie podróże, proponują rozmaite tury wycieczkowe do Lwowa. Lecz taniej i najpewniej kupować towary u producentów, a wycieczki - u tych, kto ich organizuje. Lepsze wycieczki po Lwowie można nabyć w sgencji turystycznej Bee Travel, która zna rodzone miasto «jak swoje pięć palców». Managerzy agencji spełniają dobór turów wycieczkowych w Lwowie według odpowiedniości do przewag i prośb swoich klientów, co nie może nie zaznaczyć się pozytywnie na reputacji agencji turystycznej.

   Programy wycieczkowe po Lwowie, które proponuje BeeTravel, można przejrzeć na stronie internetowej kompanii, a, związawszy się z współpracownikami agencji turystycznej, dowiadujecie się o nich dokładniej. Dla tych, kto chce za krótki czas zobaczyć jak najwięcej, organizują się autobusowe tury wycieczkowe po miastu i jego okolicach. Przeglądowa wycieczka autobusowa po Lwowie zaznajomi was z głównymi atrakcjami miasta : Soborem Świętego Jura, Dominikańskim soborem, kościołem Bernardynów, Pałacem Potockich i inne. Turyści, którzy życzą odczuć atmosferę Lwowa i pooddychać jego powietrzem, przepojonym dawnymi czasami, wybierają piesze tury wycieczkowe. Oni oglądają śródmieście historyczne, spacerują po Gaju Szewczenki, odwiedzają Cmentarz Łyczakowski.

Wycieczkowe tury

Tury dnia wolnego

Rodzinne tury

   Nawet jednodniowe tury dają możliwość zapoznać się z Lwowem, rozkoszować się smakiem jego słynnej kawy i czekolady. A każde dnie wolne - to powód dokonać dwudniowe tury, zatrzymawszy się na noc w hotelu, apartamentach czy hostelu, które może zarezerwować dla was Bee Treavel. Chcąc wziąć udział w jednym z licznych miejskich świąt czy festiwali, wybierajcie tury trzydniowe, żeby zdążyć zobaczyć cały program przedsięwzięcia i pamiętne miejsca Lwowa.

Piesze wycieczki Lwowem

   Aby zrozumieć miasto, trzeba iść powoli pieszo, po jego dawnych ulicach, poczuć pod stopami kamyki, których wiek przekroczył setke, oddychać powietrzem Lwowa i patrzeć na twarze mieszkańców. Dlatego, piesze wycieczki Lwowem są zalecane, zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby wejść w duszę miasta. Dobrze, jeśli Twój program będzie zawierał nocny spacer po Lwowu. Jest to szczególny rodzaj przyjemności - spoglądać piękny Lwów w świetle księżyca i milionów świateł. A dla tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej ciekawych miejsc za kilka dni, można zorganizować wycieczkę autobusową po Lwowu i jego okolicach.

Wycieczki krajoznawcze po Lwowu
Wycieczki krajoznawcze po Lwowu

    Firma Bee Travel oferuje wycieczki krajoznawcze po Lwowu dla tych, którzy po raz pierwszy przybyli do miasta. A dla tych, którzy uważają, że Lwów można studiować bez końca, i jest dobrze zapoznany z historią starożytnej stolicy Galicji, można doradzić, zarezerwowanie wycieczki autokarowej okolicami Lwowa. Zobaczysz niesamowite starożytne zamki średniowiecznych rycerzy, odwiedzisz muzeum i będziesz podziwiać niesamowicie oryginalną architekturę przedmieść.

Najlepsze wycieczki po Lwowu

    Prawdopodobieństwo powtórnej wizyty do Lwowa zwiększa się proporcjonalnie do wrażenia, jakie turysta dostaje podczas pierwszego spotkania z miastem. To jest nie chytry przepis na sukces ekskursyjnej wycieczki do Lwowa, przygotowany przez firmę Bee Travel. I rzeczywiście, jeśli podczas pobytu w mieście Tobie zaoferują najlepsze wycieczki po Lwowu i wspaniale ich przeprowadzą, koniecznie zachcesz wrócić. Ponieważ ilość ciekawych zabytków i pomników kultury we Lwowie jest tak wielka, że nie da się obejrzyć wszystko za raz. Powierz wybór ekskursyjnej wycieczki po Lwowu, pracownikom Bee Travel, a otrzymasz jako prezent niezapomniany urlop!