loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Tury dnia wolnego Lwów. Dnie wolne w Lwowie

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

Dobre sny starożytnego miasta

Lwów - Olesko - Poczaiw - Lwów

   Przepiękny Lwów, rok od roku potwierdza swój tytuł kulturalnej, kulinarnej i turystycznej stolicy kraju, przyciąga coraz większą liczbę turystów. I co jest najprzyjemniejszym, większość z nich - nasi rodacy. Coraz popularniej stają tury dnia wolnego do Lwowa, które spełniają się indywidualistycznymi turystami i całymi grupami. Najczęściej to tury wycieczkowe na dnie wolne do Lwowa z Kijowa, Charkowa, Odessy, Dniepropietrowska i Doniecka, oferowane przez różne kompanie i agencje turystyczne.

   Przeprowadzić dnie wolne w Lwowie doradza i lwowska agencja turystyczna Bee Travel, lecz w odróżnieniu od innych kompanii, ona zna całą turystyczną infrastrukturę rodzonego miasta od wewnątrz. A to oznacza, że jej współpracownicy mogą lepiej za innych wybrać mieszkanie i program wycieczkowy, który odpowiada wymogom klientów. Tury na dnie wolne w Lwowie od Bee Travel pozwolą nie tylko zapoznać się z atrakcjami miasta, ale i wziąć uczestnictwo w licznych miejskich świętach i festiwalach. Manadżerzy agencji, jak krajowce, pierwszymi dowiadują się, które wystawy, spektakle, show i pokazy można zobaczyć na dniach wolnych w Lwowie. A raz tak, rozstrzygnąwszy odwiedzić Lwów na dnie wolne, zwracajcie się do Bee Travel, i niezapomniany odpoczynek wam będzie gwarantowany.

Tury dnia wolnego

Rodzinne tury

Autobusowe tury

   Zwyczajnie, najpierw trzeba zapoznać się z wszystkimi turystycznymi turami na dnie wolne do Lwowa, które proponuje agencja turystyczna. Uwierzcie, wybrać jest z czego. To mogą być jednodniowe tury, które pozwalają zobaczyć Lwów austriacki, polski czy żydowski. Za czas dwudniowego tura można nie tylko przestudiować główne atrakcje, ale i odwiedzić muzea miasta. A ponieważ takie tury organizują się co tydzień, stopniowo potraficie poznać dawne miasto bardzo dobrze. Oczywiście, że w każdą sobotę robić sobie podobny prezent nie będzie możliwym, lecz połączyć w czasie podróż do święta, które interesuje was, czy festiwalu całkiem możliwie. Szczególny popyt w Bee Travel mają dnie wolne w Lwowie za pół ceny. To podróże podczas różnych akcji, które przeprowadzają muzea, galerie i inne obiekty turystyczne miasta.

   Przyjechać do turystycznej stolicy można różnym transportem (samolot, pociąg, autoosobiste ), lecz wśród wszystkich rodzajów podróży na dzisiaj najbardziej zażądane są autobusowe tury na dnie wolne do Lwowa.

Na weekend do Lwowa

   Zapraszamy na weekend do Lwowa! Zobaczysz, jak gościnne jest miasto, jakie otwarte i przyjazne twarze jego mieszkanców, jakie czyste ulice. Wycieczki jednego dnia nie pozwalają wniknąć głęboko w dawną i współczesną historię miasta, ale z pewnością pozostawiają wrażenie, dzięki któremu będziesz chciał wrócić ponownie. Rezerwując na stronie Bee Travel jedno- lub dwudniowe wycieczki do Lwowa, masz okazję poznać starożytną stolicę Galicji, ale żeby dobrze poznać i pokochać ją z całego serca, trzeba przyjechać do Lwowa, co najmniej na tydzień.

Wycieczki turystyczne na weekend do Lwowa
Wycieczki turystyczne na weekend do Lwowa

   Jakie są korzyści dla turystów z wczesnej rezerwacji, nawet jeśli rezerwujesz wycieczkę autobusem do Lwowa na weekend, a nie na całe wakacje? W pierwszej kolejności, oczywiście znaczna oszczędność pieniędzy. Po drugie, rezerwując Lwów na weekend wcześniej, masz możliwość wyboru najlepszego hotelu. I, oczywiście, długoterminowe plany dają możliwości ustalenia dokładnego i szczegółowego planu działania. Rezerwując wycieczki turystyczne na weekend do Lwowa w firmie Bee Travel, otrzymujesz te wszystkie korzyści.

Wycieczki weekendowe do Lwowa
Wycieczki weekendowe do Lwowa

    Niekoniecznie trzeba czekać na urlop, żeby wyruszyć do Lwowa. Wycieczki weekendowe do Lwowa, organizowane przez Bee Travel, pozwalają spędzić weekend bogato, ciekawie, zabawnie i pouczająco. Program wycieczek weekendowych we Lwowie jest dostosowany do interesów turystów, a także chcemy pokazać maksymalnie ciekawe miejsca w ograniczonym czasie. Weekend we Lwowie spędzony z grupą przyjaciół lub z rodziną zapamięta się na zawsze, bo w to miasto nie można się nie zakochać. Aby Twoja podróż stała się jeszcze bardziej przyjemna, można kupić wycieczkę weekendową we Lwowie za pół ceny: wcodż częściej na stronie Bee Travel, żeby nie przegapić promocji!