loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Trzydniowe tury do Lwowa. Programy trzydniowych turów dla grup

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

Вас може це зацікавити:

   Kto przebywał w Lwowie chociaż raz, koniecznie pragnie wrócić tu znów. I, jeśli do urlopu jeszcze daleko, całkiem można skorystać się wakacjami świątecznymi, żeby spłatać sobie trzydniowe tury do Lwowa. Na przykład, trwałe święta majowe - dziwny okres, kiedy w Lwowie mają miejsce Dzień Batiara, Dzień miasta, etnojazzowy festiwal "Flugery Lwowa z Reikartz", które pozwalają znacznie urozmaicać programy trzydniowych turów dla grup i turystów indywidualistycznych. I w innej porze roku ilość miejskich świąt, festiwali i rozmaitych show na tyle duża, że praktycznie żaden trzydniowy program odpoczynku w Lwowie nie obywa się bez ich odwiedzania.

  Agencja turystyczna Bee Travel proponuje swoim klientom urozmaicone trzydniowe tury po Lwowie. W ciągu tego czasu można zdążyć dokonać przeglądową wycieczkę na Dziwo - Busie, obejrzeć podczas pieszej wycieczki wszystkie atrakcje, rozmieszczone w granicach 2-3 kwartałów od placu Rynek, wziąć udział w wycieczce autobusowej Złota podkowa po zamkach Lwowa. Planując każdy tur trzydniowy w Lwowie, współpracownicy BeeTravel zawsze pamiętają o ich audytorium docelowym. Wycieczki dla dorosłych ludzi będą zasadniczo różniły się od przechadzek po mieście dla uczniów i dzieci wieku przedszkolnego.

Trzydniowe tury

Kazdego piatku

Kazdej soboty

  Jeśli turystom chce się rzetelniej przestudiować konkretne pamiętne i najbardziej popularne zakątki Lwowa (Cmentarz Łyczakowski, Gaj Szewczenki, czekoladowy raj w Pracowni czekolady), oni mogą zamówić dla się indywidualistyczne trasy trzydniowe po ciekawych miejscach. A dla wędrowców, którzy już dobrze są znajomi z atrakcjami Lwowa, proponują się zamiejskie trzydniowe wycieczki. Odpoczywając w komfortowym autobusie i lubując malowniczymi pejzażami, turyści mogą odwiedzić Stulsko, klasztor skalny Rozgircze, historycznokulturalny rezerwat Tustań.

   Trzydniowe wycieczki po Lwowie i jego okolicach od agencji turystycznej Bee Travel - to doskonały prezent na dowolne święto dla was i bliskich wam ludzi.

.
Trzydniową wycieczkę po Lwowu
Trzydniową wycieczkę po Lwowu

   Trzydniową wycieczkę po Lwowu na stronie Bee Travel można zamówić z dopasowaniem do harmonogramu festiwali i imprez odbywających się w mieście. Jeśli trafisz na świąteczny Lwów, można będzie nie tylko odwiedzić ciekawe wycieczki lub koncerty i pokazy, które odbywają się w na placach miejskich, także posmakować najlepsze wino i ser, czekoladę i kawę. Spróbuj zmieścić się w małym trzydniowym urlopie więcej wrażeń. Wybierz na Bee Travel podmiejskie trzydniowe wycieczki, wtedy będziesz móc przywieść wiele pięknych zdjęć i silnych wrażeń.

Trzydniowa wycieczka we Lwowie
Trzydniowa wycieczka we Lwowie

    Firma Bee Travel proponuje odwiedzić Lwów w czasie weekendu lub święta. Dla takich wizyt sporządzone specjalne programy trzydniowych wycieczek dla grup, które obejmują zwiedzanie miasta i jego okolic. Trzydniowe programy wypoczynku we Lwowie mogą być zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, jeśli chcesz przyjechać, na przykład, całą rodzina, w której są dzieci. Otrzymasz specjalne warunki dla wycieczki, organizowanie najciekawszych wycieczek po mieście, jak również proponujemy rozrywkę, na przykład park wodny. Trzydniowa wycieczka do ciekawych miejsc we Lwowie będzie pasować zarówno dorosłym jak i dzieciom, dla indywidualnej oraz grupowej podróży.

Trzydniowej wycieczki do Lwowa
Trzydniowej wycieczki do Lwowa

   Ponieważ nie wszyscy, którzy chcą zwiedzić stolicę Ukrainy Zachodniej mogą sobie pozwolić na podróż przez cały tydzień, firma Bee Travel opracowała program interesujący i pouczający program trzydniowej wycieczki do Lwowa. W tym czasie, można zdążyć dużo, a jeśli dostać się do Lwowa podczas jednego z wielu festiwali, jaskrawe wrażenia będą większe. Trzydniową wycieczkę po Lwowu podczas świąt miejskich i festiwali pozwoli spędzić czas nie tylko edukacyjnie, ale także zabawnie. Program tych wycieczek są włączone wycieczki i atrakcje na temat festiwalu, naprzykład degustacja czekolady lub piwa, pójście do teatru lub na wystawę.