loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Trasy Lwów. Transport w Lwowie

Pomnik Czornowołu w Lwowie
Pomnik Czornowołu

Pomnik "wiecznemu opozycjoniście" - robota rzeźbiarza Iwana Samotosa i architekta Wasyla Kamenszczyka. Otwarty 28 grudnia 2002 roku na placu przed Lwowską Radą Obwodową. "My, Ukraińcy, byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy wolni"! - właśnie te słowa Wiaczesława Czornowoła są wybite na podstawie jego pomnika. Przecież akurat takie było życiowe credo wielkiego Ukraińca.

Festiwal "Złoty Lew" w Lwowie

Międzynarodowy festiwal teatralny "Złoty Lew" odbywa się w Lwowie raz w dwa lata na bazie teatru " Woskresinnia".

Pomnik D.Halickiemu w Lwowie
Pomnik D.Halickiemu

Budowa pomnika poświęcona 800-ej rocznicy urodzin założyciela miasta - króla Daniela. Pomnik wysokością do 10 m.(ponad 5 m. - kompozycyjnej figury) będzie prezentem dla lwowian. Spodziewam się, że on spodoba się mieszkańcom miasta, będzie wpisywał się do architektury starej części Lwowa. Wyjątkowo zdolny władca, Daniło Halicki zjednoczył na pewny czas ziemie zachodnioukraińskie.

Jak każde inne popularne centrum turystyczne, które przedstawia ciekawe i porywające trasy, Lwów może pochwalić się ogromną ilością przeróżnych kierunków i unikalnych miejsc. Każda trasa po Lwowie zdolna podarować turystom dużo zabawy i emocji od podróży. Nie jest to zaskakujące, przecież w Lwowie popatrzeć jest na co - nawet siadając do trolejbusu albo tramwaju, z okna Państwo zobaczą fantastyczny obraz co przeplata się z wąskich uliczek i starożytnych zabudowań architektonicznych. Trasy w mieście Lwów są takie, że zawsze Państwo potrafią zobaczyć coś ciekawego i porywającego. Nawet jeśli w Lwowie przeprowadzili już nie jeden dzień, jeśli objechali wszystkie trasy tramwajów i trolejbusów Lwowa, jeśli zwiedzieli dużo wycieczek - wszystko jedno każda trasa po Lwowie może okazać się unikalną i obowiązkowo spotkają Państwo coś, czego jeszcze nie widzieli przed tym. Czasami nawet krajowce nie znają wszystkie ciekawe trasy, zdolne w całości przedstawić Lwów takim, którym jego jeszcze Państwo nie widzieli. Właśnie dlatego warto skorystać się usługami doświadczonych przewodników, z lepszymi z których akurat współpracuje turystyczna agencja «Bee travel». Oferujemy do Państwa uwagi tylko najbardziej wyraziste i oryginalne trasy po Lwowie, które staną prawdziwą niezapomnianą przygodą, które zapamiętają się na długo, a może i na całe życie ...

Podziemną trasę turystyczną
Podziemną trasę turystyczną

     Każdy turysta, przygotowujący się do do podróży do Lwowa, ma zamiar udać się do lochów, znanych ze starożytnych tajemnic i legend. Ale administracja miasta rozwija kolejną podziemną trasę turystyczną, która będzie rozciągać się od Kościoła Wniebowzięcia NMP do rzeki Połtwy. Grupy turystów będą musieli pokonać ponad 800 metrów podziemnych korytarzy miasta, a przewodnik opowie o historii i znaleziskach archeologicznych. Czas podróży pod miastem trwa około godziny, a trasa będzie nosiła nazwę "Podziemny Lwów".

Turystyczny szlak po Lwowu
Turystyczny szlak po Lwowu

   Turystyczny szlak po Lwowu, możesz wybrać sam, jeśli jesteś zainteresowany specjalnym miejscem starożytnego Lembergu. Ale tradycyjnie turystom pokazują najbardziej popularne atrakcje turystyczne, zabytki architektury, najlepsze parki we Lwowie i jego muzea. W wycieczkę z przewodnikiem po mieście i jego okolicach można włączyć wizytę do starożytnej fortecy i średniowiecznych zamków Lwowa, które są ozdobą dawnej stolicy Galicji. Odwiedź strone biura podróży Bee Travel i wybierz najlepsze wycieczki do Lwowa, które już zawierają najpopularniejsze szlaki po mieście.

Turystyczne szlaki Lwowa
Turystyczne szlaki Lwowa

    Turystyczne szlaki Lwowa przechodzą przez starożytne ulice miasta, i prowadzią do najbardziej popularnych zabytków architektury, wabią zejść do podziemi i wyjechać za miasto, by podziwiać starożytne fortece i zamki. Rezerwując wycieczke do Lwowa na Bee Travel, można dowiedzieć się u menedżerów firmy, nie tylko o tym, jakie szlaki turystyczne we Lwowie są zawarte w programie, ale także, zarezerwować usługi indywidualnego przewodnika. Wtedy, Twoja wizyta do Lwowa będzie naprawdę niezwykłą! Przecież pracownicy biura podróży znają każdy szlak we Lwowie bardzo dobrze, nie daremnie że oni urodzili się w tym pięknym mieście i jego historia jest w rzeczywistości, historią ich życia!