loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki po mieście Lwow. Przewodnik

Piwna wycieczka

Państwo będą mieć okazję odwiedzać Lwowski browar, Muzeum browarnictwa, otwarte w dzień 290-ej  rocznicy z dnia założenia browaru, lwowski piwny tramwaj.

Po Lwowie na samochodzie

Ta wycieczka będzie dla Państwa swoistą wędrówką w dawną historię Lwowa.

Historia miasta " Oczami nietrzeźwymi "

Poznajcie miasto od wewnątrz- odwiedźcie najbardziej rezonansowe restauracje naszego miasta!

Вас може це зацікавити:

   Co robić, jeśli przyjechałeś do Lwowa na własną rękę, bez wyraźnego planu podróży? Jak zorganizować spacer po mieście, tak, żeby za weekend zobaczyć więcej ciekawych miejsc, pamiątek historycznych i architekturnych, zdążyć zwiedzić muzea i obejrzeć zabytki ? Przede wszystkim turystowi - " indywidualnemu" trzeba kupić przewodnik turystyczny, można ograniczyć się mapą miasta, która jest dostępna za darmo na lotniskach lub Dworcach kolejowych, a także otrzymać w centrum informacji. Dla osób, które wyposażone są w nowoczesne urządzenia - telefony i tablety - jeszcze łatwiej stworzyć własną trasę przez miasto. Wystarczy skorzystać z elektronicznego przewodnika i używając go stworzyć dokładny plan dla siebie. Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z już sprawdzonych i opracowanych dawno tras po miastu, aby uzyskać szczegółowe informacje po Lwowu i określić, gdzie się zatrzymać -hotel, apartamenty prywatne czy hostel - zaleca się, zajrzeć na stronę internetową biura podróży Bee Travel. Menedżerowie biura podróży doradzą gdzie zamieszkać, gdzie zjeść i co zobaczyć turystom, którzy przyjechali do Lwowa rodziną z dziećmi, czy podróżujących we dwoje, lub tych, którzy wolą relaks z przyjaciółmi.

   Ponieważ dla różnych kategorii gości Lwowa istnieją zupełnie różne warunki wypoczynku i wyżywienia, i to co będzie odpowiadać wesołemu towarzystwu młodych ludzi, nie będzie pasować rodzinie z małym dzieckiem. Przewodnik turystyczny we Lwowie pomoże wszystkim, bez wyjątku, ponieważ wymienione tam wszystkie główne atrakcję miasta, zabytki, wyznaczone punkty odżywcze, hotele, stacje benzynowe, kawiarnie i zakłady kultury. Za pomocą oficjalnej strony internetowej –przewodnika lub mapy  można zadługo przed wycieczką stworzyć szczegółowy plan podróży, wizyt w muzeach i wycieczki do popularnych restauracji i kawiarni. Przydatne informacje można znaleźć na stronie turystycznej Lwowa, a przy odpowiednim podejściu do planowania na kilka dni przebywania w mieście można zdążyć dużo! Tworząc plan wycieczki za miasto i miastem, opisując plan zwiedzania pamiątek, znajdując troche czasu na wystawy, restauracje i udział w festiwalach, można zorganizować wspaniały, ciekawy i pouczający wypoczynek we Lwowie. Jeśli chcesz, uzyskać jak najwięcej informacji o wypoczynku we Lwowie, zawsze możesz wejść na stronę internetową biura podróży Bee Travel, gdzie dowiesz się nie tylko o wszystkich korzyściach weekendu we Lwowie, ale także dla Ciebie zorganizują najlepszą trasę, zarezerwowują hotel, polecą najlepszą restaurację, zaproponują usługi indywidualnego przewodnika.