loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Letnie spacery. Spacery latem we Lwowie

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

   Zawsze długo oczekiwane lato niesie ze sobą radość, możliwość wypoczynku i najbardziej niesamowite plany na podróż! Jeśli nie byłeś jeszcze we Lwowie w lecie, nadszedł czas, aby wejść na stronę Bee Travel oraz zarezerwować wycieczkę do dawnej stolicy Galicji - starożytnego i pięknego Lwowa. Letnie spacery po Lwowie niesamowicie ciekawe, ale nocne spacery Lwowem nie można z niczym porównać! Boski aromat kawy,tajemnicze światło latarni, zaplątane wąskie uliczki starego miasta i intrygujące alei parków - wszystko czeka na turystów planujących wizytę w mieście w okresie letnim. Dla grup turystycznych lub dla rodzin z dziećmi, lub dla zakochanych, biuro podróży Bee Travel proponuje opracowanie indywidualnego programu wycieczki edukacyjnej, która może harmonijnie przeplatać się z rozrywką. Tylko dlatego trzeba zaplanować swoją podróż do Lwowa w okresie letnim, w czasie jednego z najbardziej znanych festiwali. Menedżerowie Bee Travel nie tylko polecą, co warto zobaczyć we Lwowie latem, kiedy uczestniczyć w festiwalach, ale także, w razie potrzeby, zarezerwują bilety.

     Wśród letnich festiwali, istnieją takie, które zawierają w swoim programie fantastyczne koncerty i przedstawienia, na które bilety zostają wyprzedane w mgnieniu oka. Festiwal organnej muzyki, festiwal sztuki, krótkich filmów, nowoczesnego teatru, festiwal " Noc we Lwowie ", festiwal kulturowy, festiwal orkiestr dętych i sztuki współczesnej, festiwal kina niezależnego i autofestiwal - każdy gość miasta znajdzie co zobaczyć i gdzie się udać w lecie we Lwowie. Takiej ogromnej liczby imprez i festiwali, nie zna żadne inne miasto w kraju i przyjeżdżając do Lwowa latem wesołą grupą, można dostać się na przykład na niezwykle jaskrawy i wesoły festiwal " Lwów na talerzu. " Wybierz na stronie internetowej biura podróży Bee Travel, co zobaczyć we Lwowie w okresie letnim, a dla Twojej wygody tam " napisany " kalendarz festiwali na cały rok. Już teraz możesz zaplanować wakację, zastanawiając się, kiedy należy napisać wniosek i wykorzystać kilka dni wolnego, aby odwiedzić Lwów w lecie i zobaczyć jego piękno  i niesamowity blask świateł. Taki Lwów, piękny i magiczny w ekstrawagancję świateł i iluminacji, nie widziałeś nigdy. Tak więc, nie przegap okazji, aby odwiedzić starożytny Lemberg w najgorętszym sezonie i wybierając, gdzie się udać w lecie we Lwowie, dać pierwszeństwo tym świętam, na których poczujesz się " na luzie ".