loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Program Lwowa w języku rosyjskim

Po Lwowie na samochodzie

Ta wycieczka będzie dla Państwa swoistą wędrówką w dawną historię Lwowa.

Piwna wycieczka

Państwo będą mieć okazję odwiedzać Lwowski browar, Muzeum browarnictwa, otwarte w dzień 290-ej  rocznicy z dnia założenia browaru, lwowski piwny tramwaj.

Historia miasta " Oczami nietrzeźwymi "

Poznajcie miasto od wewnątrz- odwiedźcie najbardziej rezonansowe restauracje naszego miasta!

   Dużo rosyjskojęzycznych turystów czasami boją się przyjeżdżać do Lwowa, obawiając się możliwej negatywnej reakcji krajowców, jak tylko z nimi zacząć mówić po rosyjsku. W rzeczywistości nawet znaczna część rdzennej ludności Lwowa jest rosyjskojęzyczna, a turystyczny program Lwowa przeprowadza się na języku rosyjskim praktycznie każdym przewodnikiem, usługami którego możecie skorystać się we Lwowie.

   Rosyjskiemu człowiekowi we Lwowie będzie dość zwykle i komfortowo, ponieważ praktycznie wsyscy mieszkańcy bardzo dobrze rozumieją i nawet wolno rozmawiają po rosyjsku, odpowiednio wycieczkowy program Lwowa rosyjskojęzycznemu turyście przyniesie ogromne zadowolenie i mnóstwo przyjemnych wspomnień. Nawiasem mówiąc, mieszkańcy Lwowa - jedni z najbardziej lojalnych na Ukrainie wobec innych narodowości i języków, w tym i rosyjskiego. Program Lwowa pozwoli wam usłyszeć wokół siebie ukraiński, rosyjski, polski, niemiecki, angielski i inne języki, przecież w tym mieście są turyści z całego świata. Planując swoją podróż do Lwowa, zawczasu warto wyznaczyć się z turystycznymi trasami, które chcieliście by przejść i zabytkami, które wam chciało by się zobaczyć, ponieważ właśnie od tego będzie zależało, na ile czasu zaciągnie się wasz turystyczny program Lwowa. Rosyjskiemu turyście, który był w Sankt Petersburgu i innych starożytnych miastach Rosji, będzie przyjemnie odczuwać atmosferę, taką podobną do tych miast. We Lwowie zmieszały się mnóstwo epok i styli, stwarzając sobą świetną i czarowną mozaikę, którą pozwoli zrobić nasyconym programe po Lwowie, przeprowadzone dla was w języku rosyjskim. Zapraszamy Państwo do zwiedzania Lwówa i ze swojej strony postaramy się zrobić wszystko możliwe, żeby Państwa pobyt we Lwowie stał się dla dziwną i przyjemną przygodą.