loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Piwny tur do Lwowa. Piwne wycieczki w Lwowie. Chmielny tur.

   Więcej 5 tys. lat ludzkość wyrabia i rozkoszuje się piwem. Współcześni wędrowcy z dużym zadowoleniem jednoczą turyzm z konsumpcją tego popularnego napoju, toż i pojawiły się piwne tury. I nie ma konieczności piwoszom wyruszać do Niemiec czy Czech, żeby cieszyć się "bursztynowym dziwem", przecież kompania Bee Travel może zorganizować dla was niezapomniany piwny tur do Lwowa.

  Smakosze, dla których używania piwa jest stylem życia, które rozróżniają bardzo drobne smakowe niuanse i sądzą o jakości napoju po jego wyglądzie zewnętrznym, nie na próżno pokochali chmielne tury do Lwowa. Spełniając, proponowane przez Bee Travel podróże do Lwowa na piwo, dowiadujecie się, że ten napój zawsze był tu ulubiony i szanowany. W mieście Lwa jego zaczęli sprzedawać jeszcze w 14 stuleciu, a w 15 stuleciu, jak nie zadziwiająco to brzmi, lwowskie piwo wywozili do Bawarii. Lwowski browary(założona w 1715 r.) zawsze był symbolem miasta i godnie przedstawiał jego na wszystkich etapach rozwoju. Z czasem zakłady piwne Lwowa stały wypuszczać mnóstwo gatunków "boskiego" napoju, lecz najpopularniejszym zostaje u lwowian jęczmienne, pszenne i owsiane piwo.

   Podczas piwnego tura przewodnicy wycieczki agencji turystycznej BeeTravel zaznajomią was nie tylko z piwnymi zakładami i muzeum browarnictwa, ale i z specyficzną lwowską kulturą użytku piwa. Spełniając piwne wycieczki w Lwowie, też nawykniecie do tego, że napój powinien być świeżo ugotowany, a zagryzać jego idzie "szniclikiem", czyli kanapką z serem czy rybą.Jeśli omuwicie się z Bee Travel, żeby wasz piwny tur rozpoczynał się końcu pierwszej dekady maja, to potraficie utrafić na jaskrawy piwny festiwal. Podczas tego tradycyjnego miejskiego święta można będzie spróbować piwo najsłynniejszych "piwnych" państw świata, zobaczyć liczne teatralne show i uliczne przedstawienia.

Piwne tury

Niestandardowe tury

Nocne tury

   Agencja turystyczna Bee Travel zawsze pragnie organizować ciekawe i nasycone programy znajomości z rodzonym miastem, toż wasze piwne tury w Lwowie mogą mieć rozległy program wycieczkowy. Piwne wycieczki, według waszego pragnienia, będą przeplatały się z pochodami po muzeach i znajomością z atrakcjami miasta. Wycieczki zbiorowe mają duży popyt u gości turystycznej stolicy kraju, ponieważ to możliwość usatysfakcjonować nie tylko gastronomiczne, ale i kulturalne potrzeby turystów. A dla tych wędrowców, którzy mają własne pojęcie o tym, jaką powinna być podróż na ukraińską ojczyznę piwa, agencja Bee Travel organizuje indywidualistyczne wycieczki piwne.

Сhmielna wycieczka do Lwowa
Сhmielna wycieczka do Lwowa

    Co to jest chmielna wycieczka do Lwowa? To świeże i żywe wrażenia od degustacji najlepszego piwa. To- świetny nastrój, który daje festiwal piwa wszystkim uczestnikom. To - okazja do odwiedzenia muzeum piwowarstwa, zobaczenia na własne oczy procesu przygotowania piwa lwowskiego, i wreszcie, znalezuenie wśród turystów, którzy przyjechali specjalnie na ten festiwal, nowych przyjaciół i przyjaciółek. Nawet jeśli obojętnie odnosisz się do piwa, stan ogólnej radości przekaże się Ci koniecznie! Zapraszamy na festiwal piwa we Lwowie!

Muzeum piwowarstwa

    Chcesz wiedzieć kiedy zaczyna się piwna wycieczka, jakie zabawy w niej zawarte, co można zwiedzić podczas festiwalu piwa – wejdź na Bee Travel! Szczegółowe informacje na temat etapów odbywania się tradycyjnego festiwalu piwa we Lwowie są dostępny dla wszystkich podrożujących, którzy mają słabość do dobrego piwa. Otrzymasz tu niezwykle ekscytujące doświadczenie, poznasz nowych ludzi podczas festiwalu piwa we Lwowie. Wizyta do Lwowskiej piwowarni lekko otworzy zasłonę tajemnicy przygotowania najlepszego piwa. A jeśli celowo planujesz przyjechać na festiwal piwa do Lwowa, Muzeum piwowarstwa otworzy swoje drzwi dla Ciebie, i zdasz sobie sprawę, że piwo z takimi tradycjami nie może być inne. Tylko najlepsze!

Piwna wycieczka do Lwowa

    To świetne łowisko dla miłośników piwa! Piwna wycieczka do Lwowa pozwoli Ci w pełni cieszyć się niezwykle żywą gamą doznań od degustacji najlepszych rodzajow piwa. Piwną wycieczkę do Lwowa można zamówić w firmie Bee Travel i wyruszyć ze znajomymi na najbardziej niesamowity i pyszny festiwal piwa. Podczas piwnej wycieczki, można zwiedzić Lwowskie Piwowarnie, odkryć tajemnicę gotowania najlepszego piwa, posmakować wiele różnych rodzajów i docenić umiejętności piwowarów lwowskich. Tradycyjne piwne wycieczki do Lwowa otworzą dla Ciebie zasłonę na historię pojawienia się zwyczaju i sposobów gotowania piwa Lwowskiego.