loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Pieszy tur po Lwowie. Transportowo - piesza wycieczka

Вас може це зацікавити:

   Piesze wycieczki są bardzo popularnym rodzajem turyzmu, ponieważ nie wymagają dużych pieniężnych kosztów i pozwalają dokładnie zapoznać się z wybranym przez was miejscem. Na przykład, mobilne porywające piesze tury po Lwowie pozwalają zobaczyć nie tylko historyczne śródmieście, ale i jego okolice, rozpatrzyć unikalne фекфлсоу i pomniki ze wszystkich stron. Wycieczki po Lwowie pieszo - to możliwość zrobić pamiętne zdjęcia ciekawych wam turystycznych obiektów, odczuć prawdziwą poetycką atmosferę dawnego miasta. To najbardziej popularny sposób obejrzeć Lwów wzdłuż i wszerz, przy czym, nie tylko lwowskie cerkwie, sobory i pałace, ale i przytulne podwórka i skwery.

   Jeżeli i wam zachciało się dokonać pieszego tura po Lwowie, zwracajcie się do agencji turystycznej Bee Travel, która specjalizuje się na organizacji jak indywidualistycznych, tak i grupowych turów pieszych. Każdej takiej wycieczce będzie towarzyszyła porywającą opowieść wysokowykwalifikowanego przewodnika na rosyjskim, ukraińskim, angielskim czy polskim jęku. Wybrąwszy indywidualistyczne tury piesze, nie tylko przejmiecie się pięknością i niepowtarzalnością świetnego Lwowa, lecz obejrzycie odpowiednią wam ilość prastarych obiektów. Żeby zjednoczyć w jednym turze wszystkie plusy różnych rodzajów podróży, BeeTravel przeprowadza wycieczki transportowo - piesze po Lwowie. A zwolennikom przedwieczornych przechadzek będą zaproponowane nocne wycieczki piesze.

Piesze tury

Indywidualne tury

Grupowe tury

   Współpracownicy agencji turystycznej Bee Travel są pewni, że krótkotrwałe, lecz regularnie popełniane wycieczki, lepiej za trwałe i męczące podróże, toż zapraszają was w każdą sobotę i każda niedzielę na piesze wycieczki po Lwowie.Takie tury pozwolą stopniowo zapoznać się z historią i architekturą miasta, poznać wszystkie lwowskie legendy i odwiedzić większość słynnych miejskich świąt i festiwali.Te, kto zawczasu nie zamówił tur do Lwowa, mogą skorystać się pieszymi wycieczkami zbiorowymi, podczas których turystów dołączają do już sformowanych grup.

Wycieczka piesza

   Jak sądzisz, jaki najbardziej popularny sposób, aby zobaczyć Lwów, Tobie mogą zaproponować w Bee Travel? Oczywiście, to wycieczka piesza, która pozwala dostać się do serca miasta, lub wycieczka autokarowa, co daje możliwość zobaczyć wiele ciekawych rzeczy w krótkim czasie. Ale najbardziej żywe i pouczające, ciekawe i jaskrawe mogą być indywidualne wycieczki piesze, podczas których przewodnik Bee Travel, opowie wszystkim o swoim rodzinnym mieście tak, że nie będziesz w stanie nie zakochać się w nim. W miasto, oczywiście nie w prowadzącym. :)

Wycieczki piesze we Lwowie
Wycieczki piesze we Lwowie

   Nie przepuścić okazji uczestniczyć w zespolowej wycieczce pieszej po Lwowu, jeśli nie możesz sobie pozwolić na tygodniowe wakacje, w starożytnym Lembergu. Takie wycieczki piesze we Lwowie dają możliwość dowiedzieć się więcej o historii miasta i pokochać go, bo jeśli ekskursję przeprowdza przewodnik - Bee Travel, na pewno zobaczysz piękny Lemberg jego oczami. Zostaw na zime pragnienie spędzenia weekendu pod ciepłym kocem przed telewizorem. Póki jest długi letni dzień i zieleń parku wzywa chłodnym cieniem, wchodź na Bee Travel, i wybieraj jednodniowe wycieczki piesze po Lwowu i ciesz się wspaniałą znajomością z miastem.

Piesze zwiedzanie Lwowa

    Prawdziwi turyści preferują piesze wycieczki. Do Lwowa można dojechać każdym środkiem transportu, ale zapoznawać się z miastem trzeba powoli, spoglądając piękne place i ulice, wspiąć się na Wysoki Zamek i wstąpić na filiżankę kawy w najlepszych kawiarniach. Piesze zwiedzanie Lwowa pozwoli Ci poczuć ducha miasta a nocne wycieczki piesze dadzą okazję zobaczyć zupełnie inny Lwów: tajemniczy, niezbadany, zagadkowy w świetle księżyca i latarni, w blasku sklepów i światł reklamowych.