loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Nocne piesze i autobusowe wycieczki Lwowem. Nocny tur po Lwowie

Miasto śpiących lwów

Wiele ciekawych wycieczek dla dzieci.

Вас може це зацікавити:

   Każde nowe odwiedzanie Lwowa pozwala turystom zobaczyć jego szczególnym i nie mniej ciekawym, niż po raz pierwszy. Lecz, jeśli myślicie, że przestudiowaliście to dawne miasto wzdłuż i wszerz, spróbujcie powędrować do nocnego tura po Lwowie. Przekonajcie się w tym, że wszystko, co widzieliście przedtem, przetworzy się i pokaże się w innym świetle. Na przykład, nocna panorama Lwowa, która otwiera się z placyka przeglądowego Wysokiego zamku, zostaje niezatarte wrażenia w pamięci turystów.

   W strategii rozwoju miasta jeden z priorytetowych kierunków rozwoju jest turyzm, toż tu zrealizują się ciekawe projekty, co pozwala zrobić Lwów otwartym dla świata i we dnie, i w nocy. Dla popularyzacji rodzonego miasta jego kierownictwo przeprowadza akcję "Noc w Lwowie", podczas której więcej niż w 30 instytucjach w czas nietradycyjny przeprowadzają się przechadzki, spektakle, show ogniste, czytania literackie czytania i inne przedsięwzięcia.

Nocne tury

Romantyczne tury

Swiateczne tury

   Agencja turystyczna Bee Travel proponuje i wam wziąć udział w nieprawdopodobnie ciekawych wycieczkach w ciemności. Jeśli was przyciągają nocne piesze wycieczki, można będzie pospacerować po historycznym śródmieściu, schodzić do jego suteren. Zwolennikom przedwieczornych przechadzek będzie ciekawa nocna wycieczka podziemiami Lwowa i po Cmentarzu Łyczakowskim, podczas których oni usłyszą różne oddania, które zamrażają krew. Można dokonać nocne wycieczki autobusowe na "Cudo - busie" czy przejechać się na "Cudo - pociągu". Nie wiele osób znają, że nawet lwowski Ratusz można odwiedzić w nocy. Turyści zobaczą gabinet głowy rady miejskiej, schodzą do podziemia Ratuszy, wespną się na jej dach. Najbardziej emocjonalni i romantyczne wędrowcy wybierają dla się nocne wycieczki teatralizujące przy świecach, tango - imprezy, artystyczne performensy w muzeach.. Jeśli dotychczas nie bywaliście na wycieczkach nocnych w Lwowie, agencja turystyczna Bee Trave zadowoleniem organizuje wam tę niezapomnianą przygodę.

Nocne zwiedzanie podziemnego Lwowa

    Zaproś swoją "bratnią duszę" w niesamowitą wycieczkę do Lwowa, w którym będzie można odwiedzić nocne teatralne wycieczki ze świecą. Romantyczna i tajemnicza atmosfera z pewnością spodoba się Twojej dziewczynie lub przyjacielowi i, raczej podróż, która będzie zawierać nocne zwiedzanie podziemnego Lwowa, autobusowe wycieczki lub spacery po Lwowu pod księżycem na zawsze pozostaną w pamięci jako najbardziej niezwykła przygoda Twojego życia. Migotanie światła, zapach kawy, mnóstwo świateł i romantyka nocnego miasta - wszystko to będzie dostępne przy zamówieniu na Bee Travel wycieczki nocnej.

Wycieczki nocne we Lwowie

   Jak majestatyczny i oczywiście piękny widok nocnego Lwowa! Mnóstwo świateł oświeca podnoże Wysokiego zamku, zmusza wstrzymać oddech z podniecenia i myśleć o mistycznej przeszłości i teraźniejszości miasta - taką potęgą oddycha nocny Lwów. Wycieczki nocne we Lwowie wybierane zostają przez tych, którzy szukają nowych doświadczeń, którzy już próbowali wszystkich atrakcji turystycznych, a chcieliby przyjrzeć się samemu sercu starożytnego miasta. Wycieczkę krajoznawczą pod księżycem lub "Noc muzeów Lwowa" będzie można zobaczyć w dawnej stolicy Galicji, w nowym "księżycowym" świetle. Przyjeżdżaj, bo Lwów otwarty dla turystów w dzień i w nocy.

Nocne zwiedzanie Lwowa

    Czy wiesz, że nocne zwiedzanie Lwowa pozostawia nieporównywalnie silniejsze wrażenie od miasta niż wędrówki po Lwowu, w świetle dnia, a tajemniczość i zagadkowość nocnych ulic pozwala poczuć prawdziwego ducha miasta? Nocne wędrówki po Lwowu - jest to okazja, aby zobaczyć place i parki, w świetle neonów, jasne oświetlenie centralnych placów i ciepłe światło na zabytkowych uliczkach. Będzie można zrobić ładne zdjęcia, bo nocna sesja zdjęciowa jest zawsze bardziej efektywna niż dzienna, i przy dobrej jakości zdjęć nie daje szansów na wszelkim zdjęciach zrobionym w dzien na ten sam temat. Oprócz spacerów, możesz zarezerwować nocne podrózy autobusowe na Bee Travel autobusem, także niezwykle ciekawe i zachwycające.