loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Nocne spacery po Lwowie dla grup. Miejsca na spacery

Straż nocna Lwowa

Nieoczekiwane spotkanie, niesamowitych legendy, duchy, tajne rytuały, tajemnicze uliczki i ciemne zaułki - to wszystko czeka na Państwa podczas nocnej wycieczki Lwowem!

Вас може це зацікавити:

   Ah, te nocne spacery po Lwowu ! Ile w nich tajemnicy i romantyzmu, niedaremnie zakochane osoby, którzy przyjeżdżają do Lwowa, przede wszystkim zamiawiają w biurze podróży Bee Travel romantyczny spacer w świetle księżyca. Nocny spacer ulicami miasta – to okazja, by zobaczyć śpiące miasto, spokojne i przepiękne, zatrzymane po intensywnym dniu w świetle latarni. Zazwyczaj, miejsca spacerów nocnym Lwowem dobrane tak, aby nie tylko pokazać, jak piękne jest miasto w blasku księżyca, ale także opowiedzieć wiele ciekawych historii z jego życia. Nocny Lwów można zwiedzić jak pieszo, tak i autobusem. Obie opcję mają swoje wady i zalety. Jeśli zamówisz na Bee Travel pieszą wycieczkę Lwowem, będziesz miał możliwość zbadać szczegółowo zabytki architektury i historii, dotknąć dłonią do jego bruku, po którym więcej niż trzy setki lat temu, jak i teraz, spieszyli się ludzie, a kamienia pamiętają bieg czasu... Wycieczka autobusem - zwiedzanie miasta – to szybki i powierzchowny sposób zapoznania się ze Lwowem. W ciągu kilku godzin można zobaczyć wiele ciekawych miejsc w mieście, popularnych  atrakcji  i będzie możliwość fotografowania się na ich tle.

   Foto spacer dla tych, którzy przyjeżdżają do Lwowa z określonym celem - urządzić sesję zdjęciową - może stać się zarówno i pouczającą wycieczką, jeśli zamówisz w biurze podróży Bee Travel indywidualnego przewodnika. On zabierze Cię nie tylko do najciekawszych miejsc starożytnego Lembergu, ale także do najpiękniejszych, godnych pojawić się w najlepszych ujęciach. Trasę wycieczki po Lwowu, można wybrać samodzielnie, ale Bee  Travel ma już zaprojektowaną trasę z uwzględnieniem  interesów większości turystów, zwiedzanie zabytkowych uliczek lub aleji starożytnego Lemebrgu lub placów nowoczesnego miasta. Poza romantycznym spacerem we dwoje, czy wieczorowych wycieczek  dla grup w biurze podróży Bee Travel mogą zaoferować zapierającą dech w piersiach, tajemniczą i trochę przerażającą wycieczkę podziemiami Lwowa. Ta podróż jest inna niż spacer po ulicach Lwowa, szczególnie popularna wśród tych, którzy wiedzą, że nie ma takigo podziemia lub katakumb, którzy nie przechowują tajemnicy wieków. Dla podróżujących, którzy preferują aktywny styl życia menedżerowi Bee Travel mogą zaoferować rowerowe wycieczki po Lwowu. Świeży wiatr, mobilność, możliwość przejechać  się tam, gdzie nie jest w stanie " wcisnąć się " autobus, zobaczyć wiele ciekawego  i odwiedzić różne miejsca w ciągu jednego dnia – są to zalety wycieczki rowerowej po Lwowu. W skrócie, jeśli przygotowujesz się do wycieczki Lwowem, wybieraj wycieczkę i różne trasy. Oferujemy wirtualny spacer po Lwowu online, video spacer po Lwowu i luksusowy wybór najciekawszych tras z Bee Travel. Najlepsze i najbardziej interesujące spacery po Lwowu, Ukraina oferuje w obliczu turystycznej firmy Bee Travel i ma nadzieję, że goście kraju pokochają starożytny Lemberg i sprawi  im przyjemność  - szczerość i życzliwość rdzennych mieszkańców Lwowa.