loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Niestandardowe tury w Lwowie. Ciekawe niestandardowe wycieczki

   Lwów - szczególne miasto, on nie lubi banalności. Toż właśnie tu można otrzymać niestandardowe wrażenia i unikalną możliwość zobaczyć mnóstwo niezwykłych, ciekawych i nawet fascynujących miejsc.

   Jeśli wy jesteście z tych turystów, którzy nie lubią chodzić utorowanymi dróżkami, agencja turystyczna Bee Travel może zaproponować wam niestandardowego tury do Lwowa.W dawnym mieście są miejsca, które są absolutnie nie znane turystom, toż niestandardowe wycieczki w Lwowie zaznajomią was z nimi, na przykład, możecie odwiedzić podwórze - muzeum ZSRR. W tym improwizowanym muzeum pod otwartym niebem lwowianie zbierają artefakty epoki radzieckiej, i ilość jego eksponatów stale zwiększa się. Ciekawe niestandardowe wycieczki doprowadzą was do przechodniego podwórza długością do kilku dziesiątków metrów, w kamiennych drzwiowych portalach którego pozostały niewielkie wykopy. Swego czasu w nich leżały orszaki z skóry zwierząt koszernych (mezuzy) z tekstami modlitw. Współpracownicy BeeTravel, którzy doskonale znają swoje rodzone miasto, mogą zaproponować swoim klientom niestandardowe tury w Lwowie z odwiedzaniem galerii pod otwartym небом "Coś ciekawego", gdzie młode malarze wystawiają swoje prace, porzuconego pałacu Besiadeckich (XVIII в), lwowskiego domu - krzyżówki.

Niestandardowe tury

Nocne tury

Romantyczne tury

   Bezsprzecznym plusem w pracy agencji turystycznej Bee Ttavel jest indywidualistyczne podejście do organizacji odpoczynku turystów. Toż, jeśli was interesują indywidualistyczne niestandardowe wycieczki po Lwowie, ich program zawsze można będzie omówić z manadżerami kompanii. Agencja turystyczna spełnia przyjęcie w Lwowie grup turystycznych różnych kategorii wiekowych (uczniowie, studenci, zespoły pracownicze, emeryci i inne) i dla każdej z ich będą dobrane odpowiednie wycieczki niestandardowe.

Indywidualne podejście do każdego turysty

   Mistyczny Lwów, Lwów kryminalny, a także Lwów Muszkieterski - te i wiele innych indywidualnych nietypowych wycieczek można zarezerwować na stronie Bee Travel. Agencja głosi indywidualne podejście do każdego turysty, maksymalne zainteresowanie jego pozytywnymi wrażeniami i dlatego oferuje nie tylko prywatnego przewodnika, ale także, w razie potrzeby, tłumacza podczas ekskursji po Lwowu, który otwiera się daleko nie wszystkim.

Niestandardową wycieczkię do Lwowa

   Co chcesz otrzymać od podróży do Lwowa? Niezwykłe doświadczenia i unikalną możliwość, naprzykład wgląd w świat kryminalnej przeszłości miasta? Wtedy musisz zarezerwować niestandardową wycieczkię do Lwowa już dziś, a nawet jeśli chcesz indywidualnego przewodnika, aby uzyskać najbardziej żywe wrażenia. Ekscytujące, ciekawe niestandardowe wycieczki po Lwowu mogą zapewnić pracownicy biura podróży, którzy znają na wylot, historię miasta i kochają go z całego serca. Dowiesz się wiele więcej o tej "ciemnej stronie" Lwowa, jeśli zarezerwujesz niestandardową wycieczkę.

Niestandardową wycieczkę do Lwowa

    Dla wymagających turystów, którzy nie raz odwiedzali różne kraje, ale nie znalezli czasu, aby spotkać się z głównym centrum turystycznym w naszym kraju, firma Bee Travel oferuje niestandardową wycieczkę do Lwowa. Jej program może zawierać specjalne ekskursje, takie jak "Mistyczny Lwów", ponieważ do tej pory historia miasta ma wiele tajemnic i sekretów, a niektóre z nich pozwalają myśleć o interwencji do historii sił nadprzyrodzonych. Zamówienie niestandardowej wycieczki do Lwowa, na stronie internetowej biura podróży Bee Travel lepiej wykonać z wyprzedzeniem: wczesna rezerwacja będzie opłacalna dla Ciebie i wygodna dla menedżerów agencji.