loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Masz dość czytania? Obejrzyj wideo

Poleć, gdzie wart pójść we Lwowie ? Gdzie się udać...

Legendy, bajki, bujdy

Odwiedziwszy naszą wycieczkę, Państwo nie tylko zapoznają się z osobliwymi zabytkami miasta, ale i usłyszą mnóstwo fascynujących h opowieści.

Podziemia Lwowa

Nasza wycieczka "Lwowskie podziemia" pozwoli i Państwu dotknąć do tajemnic podziemnego świata.

Bee Travel poleca
Вас може це зацікавити:

   Na najwyższym szczycie Lwowa znajduje się park " Wysoki Zamek ", i prawie wszyscy turyści próbują dostać się na jego platformę widokową, aby zrobić unikalne zdjęcia panoramy miasta, leżącego jak na dłoni. Parki i place Lwowa - są to najlepsze miejsca na spacery z dziewczyną, w ich cieniu nie jeden raz brzmiały wyznania miłości i stuletnie drzewa nie raz byli świadkami oświadczyn. Spacery po Lwowu w godzinach wieczornych i w nocy – jest to specjalny rodzaj wypoczynku, który łączy możliwość zrobienia niesamowitych zdjęć nocnego miasta, i można poczuć wyjątkową atmosferę starożytnego Lembergu, owiniętą w aromat kawy i zieleń parków. Przyjeżdżąc do Lwowa z dziećmi warto pójść z nimi do parku wodnego, przeplatając pouczające wycieczki po mieście i do muzeów z rozrywką i zabawą. Wesołym, beztroskim i młodym grupom we Lwowie, można udać się do klubu nocnego, wybierając jeden lub dwa z kilkunastu. Smakoszy, przyjeżdżając do Lwowa znają, że na pewno trzeba pójść do Majsterni Czekolady i spróbować wszystkich smakołyków, przygotowanych przez utalentowanych kucharzy.

   Dokąd można udać się miłośnikom historii ? Oczywiście, do muzeów: ich we Lwowie jest ponad czterdzieści, a dla siebie można wybrać  taki, który najbardziej interesuje -historyczny, archeologiczny, chleba, piwa, etniczny, galeria sztuki, historii religii, przyrodoznawczy, poczty, itp. Wybór - jest ogromny, i ten, kto chce uzyskać cenną informację na temat miasta, na pewno ją otrzyma. Napotykając na forum podróżujących pytanie  " Podpowiedz, gdzie pójść we Lwowie ", można odpowiedzieć: "Tak, we Lwowie, gdzie nie pójdziesz, to natkniesz się na pomnik architektury, czy muzeum lub zobaczysz zabytki, czy trafisz do kawiarni. " Całe miasto - to miejsca, których nie możemy ignorować uwagą i wybierając, gdzie najlepiej się udać - do restauracji, muzeum lub parku, zaczniesz żałować, że przyjechałeś tylko na weekend. Jest to nowoczesny Lwów...

   Gdzie pójść w pierwszej kolejności, jeśli kupiłeś na Bee Travel weekendową wycieczkę i przed Tobą - jeden wieczór, jedna noc, i dwa dni ? Oczywiście, na ekskursyjną wycieczkę, jeśli to możliwe - zdążysz, odwiedzić co najmniej jeden ze starożytnych okolicznych zamków, także kawiarnie i Majsternie czekolady, Katedrę Dominikanów lub katedrę  św.Jura, zarezerwować nocne zwiedzanie podziemiami, rano na śniadanie zjeść świeżą  bułkę z kawę, i zrobić wiele zdjęć Lwowa. Dokąd się udać i co zobaczyć w tym mieście – już wiesz, pozostaje tylko: wejść na stronę Bee Travel i wybrać najbardziej dogodny czas na podróż. Być może w czasie, gdy w mieście odbędą się festiwale i świętowania. Wtedy pytanie o tym – gdzie warto pójść we Lwowie - zniknie samo: trafisz na  festiwal, który Ciebie połknie i sam  podpowie Ci, co warto zobaczyć i gdzie się udać w pięknym starożytnym Lwowie.