loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Lwów otwarty dla turystów

Historia miasta " Oczami nietrzeźwymi "

Poznajcie miasto od wewnątrz- odwiedźcie najbardziej rezonansowe restauracje naszego miasta!

Po Lwowie na samochodzie

Ta wycieczka będzie dla Państwa swoistą wędrówką w dawną historię Lwowa.

Piwna wycieczka

Państwo będą mieć okazję odwiedzać Lwowski browar, Muzeum browarnictwa, otwarte w dzień 290-ej  rocznicy z dnia założenia browaru, lwowski piwny tramwaj.

   Lwów - to miasto z bogatą historią, kulturą i architekturą, Lwów dał krajowi wiele utalentowanych i słynnych osób.  Przez cały rok Lwów jest otwarty dla turystów, pragnących więcej dowiedzieć się o historii, tradycjach i kulturze dawnego miasta. W Ukrainie ciężko znaleźć miasto, które było by bardziej atrakcyjne. Lwów dla turystów proponuje nie tylko wycieczki licznymi izabytkami tego świetnego miasta, ale i przytulne kawiarnie z bardzo smaczną kawą i uważnym personelem.

  Wędrowcom, którzy uważają za lepsze oglądać miasto z przewodnikami wycieczki proponuje się dzierżawa autobusów dla turystów, u których pasażerom towarzyszy przewodnik wycieczki, i poświęca ich w dawne tajemnice miasta Lewa. Jednak, poznawać to starożytne miasto można i samodzielnie, ponieważ wskazywania dla turystów w Lwowie są praktycznie na każdej ulicy, co znacznie ułatwia poszukiwanie tych czy innych ciekawych wędrowcowi obiektów.

   Z każdym rokiem Lwów jest bardziej wygodny dla turystów: pojawiają się nowe hotele i hostele, otwierają się nowe zakłady dla żywienia, kawiarnie, muzea i wiele innych.

  Czasami powstaje wrażenie, że Lwów dla turystów jest prosto stworzony: starożytne domy, przytulne uliczki, liczne festiwale, muzea, parki, teatry i kluby tak i przyciągają do siebie wędrowców nie tylko z Ukrainy, ale i z wielu krajów europejskich. Każdy zakątek tego miasta zachowuje w sobie mnóstwo tajemnic dawnych epok, które tak pragną poznać turyści którzy przyjeżdżają tu.