loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Kiedy we Lwowie święta i festiwale? Wszystcy świętują...

Festiwal Pisanek we Lwowie

Integralną częścią Festiwalu Pisanek są warsztaty z malowania pisanek.

Festiwal piwa w Lwowie

Lwów od dawna jest uważany za stolicę piwa, toż ten bardzo dawny chmielny produkt tu umieją nie tylko gotować, ale i pić i doceniać.

Święto kawy "Na kawę do Lwowa"

Tradycyjnie na święcie kawy przeprowadza się głosowanie za najlepszą kawiarnię Lwowa.

   

    Jak wiadomo Lwów –to miasto, w którym festiwali i świętowań jest więcej niż gdziekolwiek. I na wielu z nich, takich jak festiwal piwa lub czekolady, jazzu lub wina - przyjeżdżają specjalnie, planując swój urlop na czas festiwali. Jak dowiedzieć się, kiedy we Lwowie świętują dzień sera lub pączka,kiedy we Lwowie zjeżdżają się  miłośnicy książek i rzemiosła ? Oczywiście, z wiarygodnych źródeł, na stronie firmy turystycznej Bee Travel. Tutaj nie tylko można dowiedzieć  się, w każdej chwili, kiedy rozpoczynają się we Lwowie festiwali teatralne lub twórczości dziecięcej, ale również zarezerwować wycieczkę w tym okresie. Jeśli Twoja podróż zbiega się z czasem, gdy Lwów będzie świętować, program wycieczek będzie jeszcze bogatszy i bardziej interesujący. Do tradycyjnych lub tematycznych wycieczek dołączy się możliwość uczestniczenia w jaskrawym wydarzeniu, zanurzyć się w atmosferze powszechnej radości i entuzjazmu, spontaniczności i święta. Na przykład, gdy we Lwowie świętują dzień piwa, skosztować go przyjeżdżają miłośnicy tego szlachetnego trunku z całej Ukrainy i z krajów sąsiednich.

    Nic dziwnego, ponieważ, po pierwsze, piwo lwowskie jest znane na całym świecie, a po drugie, tutaj jest przygotowane według tradycyjnych receptur, i po trzecie, we Lwowie jest prawdziwe, eleganckie restauracje- piwowarnie. Tak więc, jeśli wśród was będą smakoszy, którzy wiedzą dużo o piwie i są w stanie w pełni docenić harmonię smaku, zapraszamy do miasta w te dni, kiedy we Lwowie festiwal przynosi dużo piwa i pozytywnych emocji od jego degustacji. Przy okazji, możemy zapewnić, że pomimo ogromnej liczby turystów na święto piwa we Lwowie, nie będzie widać brudnych ulic, śmieci pod ogrodzeniami, jak również obrażających godność mieszkańców i turystów, nie trzeźwe twarze " przedawkowanych " stopień miłośników. Lwów słynie z kultury i gościnności, być może, dlatego i turyści przybywające do miasta, starają się dostosować się do jego  tradycji. Odwiedź stronę Bee Travel, gdzie harmonogram uroczystości we Lwowie jest znany już na początku roku i zawiera szczegółowy program planowanych festiwali i imprez miejskich. Przyjeżdżaj, a nie pożałujesz o wizycie. Odwiedź stolicę Ukrainy Zachodniej, kiedy we Lwowie Dzień Miasta, odwiedzić naszą " turystyczną Mekkę " podczas świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, zapraszamy do starożytnego Lwowa na etno festiwal, weź udział w Festiwalu sztuki scenicznej, odbywającego się co roku w dawnej stolicy Galicji, skosztuj najlepszej kawy i czekolady na festiwalach poświęconych tym niesamowitym i ulubionym dla kazdego deserom- a zrozumiesz: Lwów może być tak różnym, ale jak on piękny  jest w każdej manifestacji, wiosną i zimą, w upalny letni dzień, w chłodzie jesieni, w dni powszedne i święta.