loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Każdej soboty w Lwowie, autobusowa i piesza wycieczka

Oszczedne wakacje dla dzieci

Gwarantujemy masę pozytywnych emocji dla dzieci. Dobry humor i niezapomniane wrażenia pozostaną z wami na długo!

Lwowska Fryga

(2 dni / 1 noc)

   Nie zważając na to, żу turyzm w naszym kraju jest rozwinięty nie tak dobrze, jak w Europie, świetny Lwów odwiedza z każdym rokiem coraz większa liczba Ukraińców. Wiele osób z nich przyjeżdżają na dnie wolne do Lwowa, żeby wziąć udział w jego miejskich świętach i festiwalach. Łakomczusi chcą spróbować słynną lwowską czokoladę w nie mniej słynnych cukierniach, piwosze życzą przeprowadzić weekend w Lwowie, odwiedzając jego puby i browary. Romantyczne pary wielbią dwudniowe tury w Lwowie za możliwość pospacerować po prastarych uliczkach miasta i posiedzieć w jego przepięknych kawiarniach.

   Lecz który by powód dla odwiedzania Lwowa nie wybraliście, fachowi przewodnicy i przewodnicy wycieczki agencji turystycznej Bee Travel zrobią wasz odpoczynek jeszcze ciekawszym. Wam będą zaproponowane dwudniowe programy odpoczynku w Lwowie, które mogą znacznie urozmaicać wasz pobyt w kulturalnej stolicy Ukrainy. A oprócz tego, współpracownicy agencji, przy konieczności, zatroszczą się o waszym zakwarterowaniu i pobycie na dniach wolnych w Lwowie.

   Jeśli klienci agencji oddają przewagę aktywnemu odpoczynkowi, to w każdą sobotę oprócz wycieczki przeglądowej im może być zaproponowana gra w paintball, która przeprowadza się doświadczonymi fachowcami na terytorium jednego z lwowskich parków. Amatorom tajemnicw każdą sobotę oprócz pieszej wycieczki po historycznym śródmieściu poradzą odwiedzić wycieczkę "Podziemia Lwowa". Zwolenników napoju, zdolnego prezentować rześkość duchu i ciała, w każdą sobotę przed wycieczką autobusową obowiązkowo zawiodą do jednej z oryginalnych kawiarń miasta.

Kazdej soboty

Kazdej niedzieli

Piwne tury

   Wszyscy życzący przeprowadzić dnie wolne w Lwowie muszą znać, że w każdą sobotę dla turystów i gości miasta przeprowadza się unikalna wycieczka "Nocny dozór". Ta porywająca przechadzka pozwoli im zobaczyć zagadkowe ulice i zakamarki nocnego miasta. I dziennie dowolny turysta może dołączyć się do gwarantowanych wycieczek reprezentacyjnych po Lwowie. Przyjeżdżajcie do turystycznej stolicy kraju, jak tylko zechcecie, i każde z tych odwiedzań współpracownicy agencji turystycznej Bee Travel zrobią niezapomnianym.

Sobotnie wycieczki po Lwowu
Sobotnie wycieczki po Lwowu

    Nie trzeba brać dodatkowego urlopu na spotkanie ze Lwowem. Możesz zamówić na Bee Travel wycieczki na weekendy we Lwowie i wyruszyć na ekskursję w sobotę, a niedziele poświęcić na zwiedzanie najlepszych kawiarni. Zorganizowana w soboty wycieczka autobusowa pozwala odkrywać zabytki architektury i historii, zobaczyć średniowieczne zamki, przejechać przez placy i bulwary Lwowa. Dla tych, którzy są ograniczone w czasie sobotnie wycieczki po Lwowu - to najlepsze rozwiązanie.

Weekend we Lwowie z Bee Travel
Weekend we Lwowie z Bee Travel

    Profesjonalni przewodnicy z Bee Travel oferują swoje usługi na przeprowadzenie wycieczek po miastu i jego okolicach. Możesz dokonać rezerwacji, na stronie Bee Travel, weekendu we Lwowie i zatrudnić indywidualnego przewodnika. Jasny i pouczający weekend we Lwowie, zapamiętasz na długo, a może stać się przyczyną kolejnych wizyt do Lwowa, bo za jeden raz nie można zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca, poznać sekrety miasta i cieszyć się wszystkimi rodzajami kawy i czekolady, które są gotowane we Lwowie.

W każdą sobotę dla turystów i gości

    Aktywny weekend we Lwowie oferuje Bee Travel dla tych, którzy chcą dowiedzieć się i zobaczyć wszystkie ciekawostki, nawet jeśli te miejsca są bardzo blisko - w głównym ośrodku turystycznym Zachodniej Ukrainy. Jadąc na weekend, masz gwarancję, że będziesz uczestniczyć w wycieczce zbiorową po Lwowu i uzyskasz wiele przyjemnych doznań i wiele dowiesz się o historii dawnej stolicy Galicji. Weź ze sobą aparat, bo z najwyższego punktu miasta jest piękny widok, a na pewno dostaniesz się do Zamku Wysokiego, jeśli rezerwujesz wycieczkę na Bee Travel, które odbywają się w każdą sobotę dla turystów i gości.