loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Każdego piątku w Lwowie, autobusowa i piesza wycieczka

Dobre sny starożytnego miasta

Lwów - Olesko - Poczaiw - Lwów

   Piątek - ulubiony dzień tygodnia, przeddzień dni wolnych, dzień majestatycznych planów, które nie zawsze wykonują się. Lecz spróbujcie zaplanować i przeprowadzić dnie wolne w Lwowie, i zrozumiecie, że piątek, rzeczywiście, może być startowym dniem dziwnej podróży.

   Zacząć należy z wyboru organizatora przyszłego tura, który zatroszczy się o tym, żeby wasz weekend w Львове stał niezapomnianym. Odwoławszy się do agencji turystycznej Bee Travel, potraficie przekonać się, że jej fachowi przewodnicy i przewodnicy wycieczki - ludzie zakochani w swoim rodzonym mieście i umiejące porywano o nim opowiadać. Z nimi trzydniowe tury w Lwowie przelatują jak jedno dziwne mgnienie.

   A żeby wybrać dla się odpowiednie wycieczki, można znaleźć ich listę w specjalnym kalendarzu na stronie internetowej agencji turystycznej. Rozpatrując ją, zobaczycie, że każdy piątek przeglądowa wycieczka pozwoli zapoznać się z historycznym centrum dawnego Lwowa i głównymi jego atrakcjami.Każdy piątek piesza wycieczka może być przeprowadzona po placu Rynek, Gaju Szewczenki i Cmentarzowi Łyczakowskim. Za pragnieniem turystów każdy piątek autobusowa wycieczka może być zorganizowana po Złotej podkowie obwodu Lwowskiego czy do Skał Dobusza.

   Oprócz tego, każdy piątek turyści i goście miasta mogą dołączyć się do gwarantowanych wycieczek reprezentacyjnych po Lwowie. A jeśli was więcej urządza przeprowadzenie kilku dni w jednym zespole, możecie skorystać się gwarantowanymi turami reprezentacyjnymi w Lwowie na dnie wolne.

Kazdego piatku

Kazdej soboty

Kazdej niedzieli

   Tym, kto zamierza pojechać do turystycznej stolicy kraju własną kompanią, współpracownicy agencji turystycznej pomogą w organizacji zakwarterowania i pobytu na dnie wolne w Lwowie. Z manadżerami po turyzmie można będzie przemyśleć i indywidualistyczny trzydniowy program odpoczynku w Lwowie.

   "Poniedziałek zaczyna się w sobotę" - tak nazywa się jedna z ksiąg fantastów Strugaccych. Fantastyczne dnie wolne muszą zaczynać się w piątek - uważają w agencji turystycznej Bee Travel.

W piątki wycieczki autobusowe
W piątki wycieczki autobusowe

    Przyjeżdżaj do Lwowa, nawet jeśli masz krótki urlop! Zapraszamy na kilka dni, to wystarczy, aby zakochać się w mieście. Będziesz mógł dostać się na jedną z wielu uroczystości i festiwali, a jeśli przyjedziesz pod koniec tygodnia, można dołączyć się do wycieczki z przewodnikiem w piątki. Przeprowadzają ją pracownicy Bee Travel - rdzenni mieszkańcy, zakochane w swoim mieście. Możesz wybrać piesze wycieczki, ale jeśli chcesz zobaczyć więcej - lepiej jest podróżować autobusem. Odbywający się w piątki wycieczki autobusowe, pozwalają w krótkim czasie uzyskać jak najwięcej informacji.

Weekend we Lwowie z Bee Travel

    Czy chcesz za kilka dni poznać Lwów, tak jakbyś znał go od lat? Wtedy zamawiaj na Bee Travel usługi profesjonalnych przewodników i będziesz w stanie za weekend w mieście pokochać Lwów z całego serca. Przewodnik indywidualny - to niewątpliwa zaleta. Ale przewodnicy - rdzenni mieszkańcy Lwowa, którzy znają i kochają swoje rodzinne miasto - to jeszcze większe korzyści dla turysty. I co jest szczególnie przyjemne to że w biurze podróży Bee Travel pracują tylko takie pracownicy, więc weekend we Lwowie z przewodnikiem z Bee Travel może minąć z maksymalną korzyścią dla turysty.

W każdy piątek dla turystów

    W każdy piątek dla turystów i gości biuro podróży Bee Travel prowadzi wycieczkę po Lwowu. Możesz dołączyć do grupy i uczestniczyć w gwarantowanej zbiorowej wycieczce po Lwowu, zobaczyć historyczne zabytki miasta. Nawet jeden dzień wystarczy, żeby chcieć powrócić do Lwowa. Gwarantowane zbiorowe wycieczki po Lwowu dla tych, którzy po raz pierwszy przyjechali do największego centrum turystycznego Zachodniej Ukrainy mogą stać się balonem próbnym w kolejnej serii tematycznych wycieczek do Lwowa: na festiwale kawy i piwa, na nocne spacery, dla udziału w obchodach sera i wina, dla aktywnego wypoczynku.