loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Jednodniowe tury do Lwowa. Programy jednodniowych turów dla grup

Miasto śpiących lwów

Wiele ciekawych wycieczek dla dzieci.

Straż nocna Lwowa

Nieoczekiwane spotkanie, niesamowitych legendy, duchy, tajne rytuały, tajemnicze uliczki i ciemne zaułki - to wszystko czeka na Państwa podczas nocnej wycieczki Lwowem!

Вас може це зацікавити:

   Turyści nie przestają zachwycać się Lwowem za to, że jego nigdy nie wolno poznać do końca, za to, że każdorazowo on otwiera się przed swoimi gośćmi, jak czarowna skrzynka z kosztownośćmi. Właśnie dlatego wędrowcy nie odmawiają sobie w zadowoleniu spełniać chociażby jednodniowe tury do Lwowa. Dla takich klientów agencja turystyczna Bee Travel składa rozmaite programy jednodniowych turów dla grup i turystów indywidualistycznych.

  Dla tych, kto chce przyjechać do turystycznej stolicy po raz pierwszy, proponuje się przeglądowa wycieczka, co daje możliwość otrzymać ogólne pojęcie o piękności i majestacie dawnego miasta. Turystom, którzy życzą zobaczyć i usłyszeć jak najwięcej, poradzą jednodniowe wycieczki po Lwowie i jego okolicach. W tym wypadku podejdzie, zwyczajnie, tylko wycieczka autobusowa. Jeśli już bywaliście w Lwowie, jednodniowa trasa po ciekawych miejscach pozwoli zobaczyć niewiadomy większości turystów były rejon Kastelówka czy zanurzyć się do atmosfery cichych uliczek starego Łyczakowa. A zamiejskie wycieczki jednodniowe zaznajomią was z zamkami obwodu Lwowskiego, z miastem Żółkiew i klasztorem Krechowskiem. Tym, kto szuka spokojny sposób spędzenia wolnego czasu, jednodniowe programy odpoczynku w Lwowie pozwolą spróbować kawę licznych kawiarń miasta i spróbować ich przepiękne pieczywo. A niedługa piesza wycieczka pozwoli z lekka zgłodnieć przed każdym następnym odwiedzaniem kawiarni czy restauracji.

Jednodniowe tury

Dwudniowe tury

Trzydniowe tury

   Zaufajcie doświadczeniu i smakowi współpracowników Bee Travel i potraficie przekonać się, że jednodniowy tur po Lwowie podaruje wam akurat to, co chcecie otrzymać od odwiedzania jednego z najpiękniejszych miast Europy.

.
Jednodniowe wycieczki po Lwowu

   Pozamiastowe jednodniowe wycieczki do zamków Lwowa i jego okolic, pozwalają gościom na zapoznanie się ze średniowieczną historią Galicji, i mozliwość poczuć, jak ciekawy jest nowoczesny Lwów. Jednodniowe wycieczki po Lwowu - jest to pierwsza znajomość z kulturą Ukrainy Zachodniej, reprezentowaną przez jego architekturę, zabytki i atrakcji miasta. Od pierwszego wrażenia od Lwowa zależy los przyszłych relacji z nim. Być może odrazu pokochasz Lwów i jednodniowa wycieczka będzie preludium do długiego romansu z dawnych Lembergiem.

Jednodniowe programy wypoczynku we Lwowie

   Jakie są plusy programów jednodniowych wycieczek dla grup, sporządzone pracownikami biura podróży Bee Travel? Właśnie tym, że pozwalają one uzyskać pierwsze wrażenie od znajomości ze starożytnym miastem, jak w przywitaniu zdjąć przed nim kapelusz i znaleźć w nim nowego przyjaciela. Jednodniowa wycieczka do ciekawych miejsc - jest to możliwość poznać przyjaciela lepiej, aby mieć o czym z nim porozmawiać. Takie jednodniowe programy wypoczynku we Lwowie pozwalają każdemu turyści, zrozumieć o ile dla niego jest interesujące miasto i podjąć decyzję o dalszej znajomości z nim.

Jednodniowa wycieczka do Lwowa

   Przyjechać, zobaczyć i się zakochać! Właśnie takim, czy bardzo podobnym może być plan Twojej wycieczki jednodniowej do Lwowa. To miasto nie może być zrozumiane, jego nie można rozwiązać, ale można się zakochać - raz i na zawsze. Nie trzeba brać urlop na dwa tygodnie, żeby otrzymać pierwsze i bardzo poprawne wrażenie od wizyty, wystarczy jednodniowa wycieczka do Lwowa. Spójrz na twarz miasta, posłuchaj bicie dzwonów, poczuj jego ducha, pospaceruj po zabytkowych ulicach - i zdasz sobie sprawę, że Lwów zawsze na Ciebie czekał. Zwiedzanie miasta pozwoli Ci zrozumieć, czy chcesz tu wrócić ponownie. A jeśli tak- to witamy na stronie Bee Travel!