loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Jeden dzień we Lwowie. Co zwiedzić, jak spędzić 1 dzień.

Straż nocna Lwowa

Nieoczekiwane spotkanie, niesamowitych legendy, duchy, tajne rytuały, tajemnicze uliczki i ciemne zaułki - to wszystko czeka na Państwa podczas nocnej wycieczki Lwowem!

Вас може це зацікавити:

   Nie warto myśleć, że za jeden dzień we Lwowie, nie zdążysz zapoznać się z miastem. Wręcz przeciwnie, po pierwszym wrażeniu o dawnej stolicy Galicji można zrozumieć, czy przyjeżdżać w przyszłości po raz kolejny do Lwowa. Cały Lwów nie da się obejrzeć w jednym dniu, nie bez powodu, uważa się go turystyczną Mekkę Ukrainy -ogromną liczbę  atrakcji i zabytków historii i architektury zebrano na stosunkowo niewielkim obszarze. Za 1 dzień we Lwowie, można zwiedzić centrum miasta, gdzie harmonijnie łączą się zabytki architektury minionych wieków i nowoczesne budynki w stylu Modern. Katedrę Łacińską i słynny Plac Rynek koniecznie trzeba odwiedzić, nawet jeśli zamawiliście na Bee Travel wycieczkę na jeden pełny dzień. Bo w każdym mieście są miejsca, które nierozerwalnie związane z historią, a odwiedzając które, turysta może powiedzieć: "W jednodniowej wycieczce po Lwowu, ja zobaczyłem symbol miasta. " Takim miejscem we Lwowie jest, na przykład, Wysoki Zamek, z platformy widokowej którego, roztacza się wspaniały widok na zabytkowy Lemberg.

    Dlatego właśnie każda 1 -dniowa wycieczka do Lwowa dla grup zorganizowanych lub wycieczka indywiadualna, naprzykład, z pewnością obejmuje wizytę do najwyższego punktu miasta. Co do zasady, turyści przywożą z wycieczki jednodniowej we Lwowie zdjęcia, wykonane z tarasu widokowego, które jak najlepiej pokazują niesamowity zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta, w otoczeniu zieleni parku. Podczas planowania, jak spędzić dzień we Lwowie, koniecznie zaznaczyć odwiedzenie słynnej Lwowskiej kafeterii, znanej z wyjątkowej kawy we wszystkich możliwych rodzajach. Wycieczka na jeden pełny dzień może obejmować wizytę w Muzeum Czekolady, bo napewno wielbicieli słodyczy będą chcieli zabrać ze sobą najlepszą prawdziwą lwowską czekoladę tradycyjną. Nie warto myśleć, że za jeden dzień we Lwowie, nie zdążysz zobaczyć najciekawsze miejsca, o których turyści po powrocie do domu opowiadają w pierwszej kolejności. Wystarczy pod czas rezerwacji wycieczki na stronie Bee Travel, określić, co właśnie chcesz zobaczyć za jeden dzień we Lwowie, i dla Ciebie zorganizujemy indywidualną wycieczkę w zależności od zainteresowań. I wtedy zobaczysz wszystkie atrakcje za  24 godziny: profesjonalny przewodnik zaplanuje dla Ciebie program tak, żeby pokazać więcej ciekawego w swoim mieście. Przy rezerwacji wycieczki grupowej na 1 dzień,  można również skorzystać z usług indywidualnego przewodnika, a jeśli to konieczne - to i tłumacza. Razem z pracownikami firmy Bee Travel Twoja wycieczka będzie fascynująca, i wszystko, co chcecsz zobaczyć we Lwowie w jednym dniu, będzie przedstawione jak najlepiej.