loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Grupowe tury do Lwowa. Tury dla grup w Lwowie

Lwowska Fryga

(2 dni / 1 noc)

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

   Kompania Bee Travel, jak i dowolna inna dobra agencja turystyczna, ma w swoim arsenale mnóstwo programów dla turów grupowych. Najczęściej tury dla grup zamawiają szkoły, uczelnie wyższe i firmy, które zajmują się organizacją odpoczynku swoich współpracowników. Turami wycieczkowymi dla grup mogą skorystać się i osoby prywatne, którzy samodzielnie zebrali grupę z 10 i więcej ludzi.

   Zajmując się popularyzacją swojego rodzonego miasta, agencja turystyczna Bee Travel proponuje urozmaicone tury grupowe do Lwowa. Te podróże pozwalają naszym rodakom i gościom zagranicznym zapoznać się z lwowskimi atrakcjami i dołączyć się do historycznych i kulturalnych wartości dawnego miasta. Lwów dla grup - to możliwość otrzymać maksimum ciekawej informacji i pozytywnych emocji przy minimalnych kosztach. Nie ma żadnego zakątka Ukrainy, skąd by nie przujeżdżali w kulturalną stolicę kraju turyści, lecz najczęściej spełniają się tury grupowe do Lwowa z Kijowa, Charkowa, Odessy, Dniepropietrowska i Doniecka.

   Bee Travel organizuje tury autobusowe dla grup, które pozwalają dołączyć do programu podróży odwiedzanie dużej liczby znakowych miejsc Lwowa i jego okolic. A tym turystom, którzy chcą "zlać" się z architektonicznymi arcydziełami miasta, nadyszeć się do woli aromatami Lwowa i zapachami jego dawnych zabudowań, proponują się piesze tury dla grup. Szczególną kategorię składają tury dla grup na święta, wydarzenia i festiwale, których istnieje ogromna ilość. I każde z tych przedsięwzięć może być powodem dla chluby krajowców za swoje miasto.

Grupowe tury

Aktywne tury

Wycieczki zbiorowe

   Dla tych, kto nie może samodzielnie zebrać grupę, kto nie zatroszczył się o swojej podróży zawczasu, są tak zwane wycieczki zbiorowe dla grup. To możliwość przyłączenia do grupy, która ma program wycieczkowy, odpowiedni i wam.

Wycieczki dla grup na festiwale
Wycieczki dla grup na festiwale

   Jak wiadomo, we Lwowie, kiedy by przyjechałeś będzie na Ciebie czekać święto lub uroczystość na dużą skalę lub tematyczne wydarzenie. Dlatego Bee Travel dla wszystkich proponuje udział w wydarzeniach najbardziej pamiętnych, oferuje wycieczki dla grup na festiwale. Festiwal piwa i sera, wina i czekolady, etniczne i klasyczne, dedykowane do naszych najbardziej lubianych świąt- wszystkie te wydarzenia mogą odbyć się z Twoim udziałem, jeśli zapoznasz się z harmonogramem wydarzeń na stronie internetowej Bee Travel, i zarezerwowujesz wycieczkę do Lwowa na święta.

Wycieczki autokarowe dla grup

    Na stronie internetowej Bee Travel można wybrać dowolny rodzaj podróży, w tym wycieczki autokarowe dla grup. Ten rodzaj podróży pozwala zwiedzić najważniejsze atrakcje miasta i jego okolic, a to dobre dla osób, którzy są ograniczone w czasie. Piesze wycieczki dla grup są dostępne dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że tylko stawiąc stopę na bruku starego Lwowa, i po przejściu przez wiele kwartali, można starać się zrozumieć tych, którzy są zakochani w nim przez dłuższy czas. Biuro podróży Bee Travel proponuje pojedynczym turystom dołączyć do wycieczki grupowej i wyruszyć na wycieczkę do starożytnego Lwowa i jego okolic. Wycieczki z przewodnikiem dla grup z Bee Travel wyróżniają się dobrą organizacjią i doskonałą obsługą.

Wycieczki grupowe do Lwowa

    Chcesz odwiedzić Lwów z przyjaciółmi? Zarezerwuj na stronie Bee Travel wycieczki grupowe do Lwowa, im wcześniej zrobisz rezerwację na wycieczkę grupową, na tym większy rabat można liczyć. Programy wycieczek grupowych mogą być dostosowane do Twoich życzeń, a jeśli zechcesz to po Lwowu będzie Ci towarzyszyć nie tylko przewodnik, ale także tłumacz.W skadzie grupy, można odwiedzić muzea Lwowa, odwiedzić najważniejsze zabytki, docenić wspaniałą architekturę zabytkowych katedr i kościołów. Lwów dla grup turystów oferuje nie tylko zwiedzanie, ale wizytę w najlepszych, najbardziej stylowych kawiarniach i restauracjach. Zamawiając przez Bee Travel sale w restauracjach, będziesz w stanie docenić kuchnie miejską.