loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Festiwale i gastronomiczne tury w Lwowie. Najsmaczniejsze dania

Miasto śpiących lwów

Wiele ciekawych wycieczek dla dzieci.

Вас може це зацікавити:

   Niektórzy uważają, że gastronomia - to nauka o kulturze żywienia, a inni nazywają jej sztuką. Lecz w każdym wypadku, gastronomiczne tury dla znawców i amatorów smacznego pokarmu (sklepów spożywczych) są rajskim rozkoszem. Wielu osób z takich smakoszy z zadowoleniem spełniają gastro -tury w Lów ot agencji turystycznej Bee Travel. Ich łatwo można zrozumieć, przecież miasto jest znane swoimi kulinarnymi tradycjami, zaczynając od cukiereń austro - węgierskich, kończając współczesnymi restauracjami autorskimi. I nareszcie, Lwów - miasto kultury kawowej.

   Gastronomiczny tur do Lwowa - to słynny lwowski sernik i aromatna kawa na śniadanie, a na obiad - tradycyjny ukraiński barszcz, świetny placek cebulowy, żeberka, zapieczone się w miodowi, i bardzo smaczny kompot (uzwar) gruszkowy w refektarzowej klasztoru Bernardynów. A piwosze lwowskiego piwa żywego wyruszją, zwyczajnie, do tura po knajpach Lwowa. Te słynne lwowskie zakłady ("Archiwum", "Pod złotą różą", "Dublin" i inne), szeroko znane w naszym kraju i poza jejo zasięgami, pozwalają amatorom pianowego napoju rozkoszować się różnymi jego gatunkami. Jeśli chcecie połączyć udział w festiwalu i tur gastronomiczny w Lwowie, przyjeżdżajcie na gastronomiczny festiwal "Lwów na talerzu", który niedawno pojawił się, I który, poza wątpliwością, stał się ozdobą życia miasta. Turystom, których przyciąga nie tylko degustacja, ale i obserwacja za procesem technologicznym wyrobu ulubionych potraw i napojów, agencja turystyczna BeeTravel może zaproponować odwiedzanie Pracowni czekolady, browaru i innych zakładów kulinarnych.

Gastronomiczne tury

Wycieczkowe tury

Tury dnia wolnego

   Dla smakoszy, którzy życzą zapoznać się z kuchnią Galicji, agencja Bee Travel organizuje gastronomiczne tury po Zakarpaciu, gdzie przeważają kuchnie huculska i łemkowska. Z potraw galicyjskich koniecznie należy spróbować zupę Flaczki i oryginalny placek ziemniaczany Leżni. Najbardziej popularną potrawą kuchni huculskiej jest kasza kukurydziana Banusz, kuchni łmkowakiej - zupa Żurek. Wszyscym zwolennikom gastronomicznych turów Bee Travel doradza nie pośpieszać z podróżami za granicę, a spróbować najpierw najbardziej wytworne i najsmaczniejsze potrawy na ojczyźnie.

Degustacja kawy i czekolady

    Jeśli zapytają Ciebie, co jest kulinarnym symbolem Lwowa, napewno odpowiesz, że kawa i czekolada. Wiele stylowych kafejek, aromat kawy, płynący ulicami miasta, ogromna ilość sposobów przygotowania tego boskiego napoju, tradycyjne desery do niego, degustacja kawy z aperetifami - to wszystko czeka na Ciebie w trakcie wycieczki kulinarnej Lwowem. Ponadto, można skosztować prawdziwej lwowskiej czekolady, smak której nigdy nie zapomina się. Wszystkie rodzaje czekolady są przygotowywane według tradycyjnych przepisów, i można wziąć udział w warsztatach z przygotowywania czekolady, gdzie kontrola procesów i degustacja wyników pozwala sądzić, że w naszych czasach wysokich technologii ma miejsce proste ludzkie szczęście od możliwosci włożyć do ust kawałek pysznej czekolady.

Wycieczkę knajpami Lwowa
Wycieczkę knajpami Lwowa

   Najbardziej wykwintne i smaczne dania można skosztować w popularnych i ulubionych przez gości miasta oraz rdzennych mieszkańców, kawiarniach i restauracjach we Lwowie. Dla miłośników proponujemy wycieczkę knajpami Lwowa, z których każda oferuje nowe kulinarne rozkoszy i odkrycia. Jeśli nie cierpisz na brak apetytu i jesteś gotowy spotkać się z kilkudziesięciu nowymi potrawami i napojami, deserami i winami, słodyczami i kawą, zamawiaj na stronie internetowej biura podróży Bee Travel kulinarną wycieczę po Zakarpaciu, i Twoja podróż przez Zachodnią Ukrainę stanie się serią pysznych śniadań, obiadów i kolacji.

Kulinarną wycieczkę do Lwowa

    Jeśli uważasz się za smakosza, lub przynajmniej za osobę kochającą smakołyki, wybierz kulinarną wycieczkę do Lwowa. Ta podróż może być najbardziej wykwintną i "smaczną", bo program wycieczki obejmuje degustacje najpopularniejszych dań kuchni narodowej, najlepszych win i serów. Festiwale i wycieczki kulinarne do Lwowa mogą być poświęcone piwu i winu, serowi i czekoladzie, kawie i pączkom. Na stronie Bee Travel można zobaczyć harmonogram wszystkich miejskich festiwali i świąt, i wybrać czas, który najbardziej odpowiada Ci dla kulinarnej wycieczki do Lwowa.