loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Festiwale Lwowa

Święto kawy "Na kawę do Lwowa"

Tradycyjnie na święcie kawy przeprowadza się głosowanie za najlepszą kawiarnię Lwowa.

Zamek w Złoczowie w Lwowie

Dotychczas również zachowały się autentyczne elementy architektoniczno-plastyczne dawnych zabudowań, które są dokonane w stylu renesansu.

Festiwal  «Alfa Jazz Fest»

W ogóle w festiwalu wzięli udział więcej 100 muzyków z Ukrainy, USA, Biłorusi, Brazylii i Rosji.

   

Słowa festiwal i Lwów są prawie nierozłączne, w czym łatwo przekonać się, przyjechawszy do Lwowa chociażby raz. Festiwale w Lwowie mają miejsce na tyle często, że kiedy by Państwo nie przyjechali, prawdopodobnie utrafią na jeden z lwowskich festiwali.

Tematy i kierunki festiwali we Lwowie są bardzo rozmaite - to mogą być festiwale kawy albo pierogów, festiwal kowali albo miodu. Lecz liderem wśród wszystkich kierunków dla organizacji festiwali niewątpliwie jest ukraińska muzyka i tradycje. Właśnie na takie festiwale do Lwowa zjeżdża się maksymalna ilość uczestników, liczba których dosyć często nalicza dziesiątki tysięcy, co jest dość dużo, jak dla Lwowa. Tu Pańtwo mogą spotkać nie tylko zawziętych miłośników ukraińskiej muzyki, ale i ludzi, dla których ta muzyka stała się prawdziwym odkryciem od razu po pobycie na festiwalu we Lwowie. Zawsze tu ciekawie i przyjemnie odkryć coś nowego, spróbować czegoś nieznanego, spotkać kogoś interesującego.

Dla miłośników smakołyków po prosto idealne będą kulinarne festiwale we Lwowie - kawy, pierogów, barszczu, słoniny i, niewątpliwie, lwowskiego piwa. Odwiedziwszy jeden z takich festiwali w Lwowie, najprawdopodobniej, zostaną Państwo prawdziwymi smakoszami i już nigdy nie potrafią używać pokarm czy napoje, które na smak nie dorównują z "lwowskim standardem". Zapraszamy Państwo do Lwowa, każdy festiwal w którym może okazać się prawdziwym odkryciem i jaskrawym wspomnieniem!

Festiwale i uroczystości we Lwowie
Festiwale i uroczystości we Lwowie

   Jak trafić podczas wycieczki na festiwale i uroczystości Lwowa? To bardzo proste! Trzeba tylko odwiedzić stronę internetową biura podróży Bee Travel i wybrać wycieczkę do miasta, zgodnie z kalendarzem wydarzeń kulturalnych we Lwowie. Festiwale i uroczystości we Lwowie odbywają się przez cały rok, i kiedy byś nie przyjechał do dawnej stolicy Galicji, można na jedną (lub nawet kilka, jak w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, na przykład) uroczystość, która sprawi, że Twój urlop będzie bardziej intensywny i żywy.

Każdy festiwal we Lwowie
Każdy festiwal we Lwowie

     Każdy festiwal we Lwowie odbywa się zorganizowanie, uporządkowanie i przynosi wiele radości dla uczestników i widzów. Jeśli chodzi o święto piwa lub wina, to nie zobaczysz na ulicach Lwowa niepochlebny obraz chmielnego festiwalu: we Lwowie piją umiarkowanie, zachowując się z godnością, zabawiają się i nie wykazują agresji. Festiwale we Lwowie poświęcone wartościom duchowym i kulturowym, zawsze odbywają się na wysokim poziomie i ze wspaniałą organizacją. Wystawy i targi, dziecięce konkursy i koncerty, pokazy filmowe i spektakle podczas festiwalu we Lwowie zawsze odbywają się pięknie, estetycznie i kulturowo.

Festiwale Lwowa
Festiwale Lwowa

    Festiwale Lwowa ustnie można podzielić na święta dla ciała i duszy. Festiwale kawy, czekolady, piwa, seru, wina i innych "cielesnych" przyjemności przyciągają smakoszy, którzy chcą skosztować najlepszych dań i napojów kuchni narodowej. Ale festiwale Lwowa poświęcone teatru, jazzowie, kinu, rocku, sztuce dziecięcej, odnoszą się do sfery duchowej interesów i kuszą, szczególnie tych, którzy ciągną się do nowych trendów w świecie kultury i sztuki. Można również dostać się na jeden lub kilka festiwali odbywających się we Lwowie, jeśli zajrzesz do kalendarza wydarzeń na stronie internetowej Bee Travel i wybierzesz dla siebie wycieczkę, która czasowo połączy się z festiwalami Lwowa.