loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Lepsze wycieczki Lwowem na autobusie. Przeglądowa wycieczka autobusowa

Oszczedne wakacje dla dzieci

Gwarantujemy masę pozytywnych emocji dla dzieci. Dobry humor i niezapomniane wrażenia pozostaną z wami na długo!

Słodki tur dla dzieci

Zapoznacie się z samymi ciekawymi lwowskimi kawiarniami i cukierrniami, odwiedzicie słynną Pracownię czekolady, no i, zazwyczaj, pospacerujecie po średniowiecznych uliczkach tego miasta i dotkniecie do jego historii.

Вас може це зацікавити:

   Współczesne komfortowe autobusy i mikrobusy od lepszych producentów europejskich zrobiły autobusowe tury wycieczkowe jednymi z najpopularniejszych.Wyposażone we wszystko potrzebne, te autobusy sprowadzają do minimum niewygody, które przedtem były związane z podróżami. Właśnie dlatego agencja turystyczna Bee Travel proponuje swoim klientom urozmaicone autobusowe tury do Lwowa. Turyści, korzystające usługami naszej firmy, tury spełniają autobusowe do Lwowa z Kijowa, Charkowa, Odessy, Dniepropietrowska, Doniecka I innych ukraińskich miast, a także z zagranicy bliskiej i dalekiej.

   Możecie samodzielnie zrealizować dobór autobusowych turów do Lwowa czy skorystać się usługami managerów kompanii. W każdym wypadku, to będą lepsze wycieczki po Lwowie na autobusie, ponieważ stuprocentowa satysfakcja potrzeb turystów - główny cel Bee Travel.

   Agencja turystyczna Bee Travel stale odnawia i doskonali programy wycieczkowe po Lwowie .A to znaczy, że można regularnie korzystać jej usługami, nie obawiając się, że nowa podróż będzie powtórzeniem poprzedniej. Najpopularniejszą na dzisiaj zgłasza się przeglądowa wycieczka autobusowa po Lwowie, która pozwala za stosunkowo krótki czas zobaczyć mnóstwo pomników architektury i sakralnych budów dawnego miasta, odwiedzić jego główne atrakcje - Wysoki Zamek, Cmentarz Łyczakowski i inne.

Autobusowe tury

Piesze tury

Indywidualne tury

   Turyści mogą wybrać dla się jednodniowe tury autobusowe dla zapoznania się z jedną konkretną stroną życia miasta (piwny tur), dwudniowe tury autobusowe - dla odwiedzania świąt miejskich (Czekolady, Pampucha czy Kawy) i licznych festiwali międzynarodowych, które przeprowadzają się w Lwowie. Kto życzy zapoznać się nie tylko z miastem, ale i jego okolicami (Ukraina Zachodnia i jej zamki), mogą skorystać się trzydniowymi turami autobusowymi. Amatorzy kwestów i innych form aktywnego odpoczynku też regularnie nabywają u Bee Travel autobusowe tury na wakacje.

Wycieczki autobusowe we Lwowie

    W przewlekłej presji czasu nie można liczyć na długi urlop, ale jednodniowe wycieczki autobusowe do Lwowa pozwalają na zwiedzanie miasta, w nadziei, że pierwsze spotkanie spowoduje w przyszości bardziej bliską znajomość. Firma Travel Bee oferuje turystom pragnącym dobrze spędzić weekend, dwudniowe wycieczki do Lwowa- starożytną stolice Galicji. Zobaczysz najpiękniejsze miejsca, będzie możliwość odwiedzić starożytne zamki, zwiedzić słynne kawiarnie, cieszyć się najlepszą na świecie kawę i czekoladę, i przywieźć świetne zdjęcie!

Wycieczkę autobusem po Lwowu

   Wycieczki do Lwowa mogą być dostosowane do własnych preferencji i życzeń. Jeśli zadzwonisz do menedżerów Bee Travel i opowiesz o tym, co dokładnie chcesz zobaczyć we Lwowie, dla Ciebie zorganizują wycieczkę autobusem po Lwowu do najbardziej interesujących miejsc. Możesz przyjechać na weekend i dostać w krótkim czasie maksimum wrażeń, bo wycieczki autokarowe pozwalają "obiąć niepojęte" i zobaczyć za kilka dni starożytne skarby miasta: jego architekturę, zabytki, muzea, place i stare miasto.

Wybór wycieczek autokarowych do Lwowa

   Wybór wycieczek autokarowych do Lwowa, dla Ciebie będą w stanie zrealizować menedżerowie biura podróży Bee Travel. Do programu, zgodnie z życzeniami, mogą być włączone najciekawsze wycieczki po mieście i poza jego granicami. Podczas podróży autobusem, można nawet za weekend, zobaczyć wiele najważniejszych zabytków i pamiątek historycznych. Na Bee Travel zorganizują najlepsze wycieczki autobusowe we Lwowie dla Twojej firmy, jeśli przyjeżdziecie grupą to znajdą miejsca dla całej Twojej rodziny w już zaplanowanych wycieczkach. Wycieczki autokarowe do Lwowa na weekend - to świetna okazja, aby zrobić pierwszy krok do zapoznania się z miastem i z perspektywą kontynuacji, przyjechać na wakacje na tydzień lub dwa!