loading ...

Turyści we Lwowie

Przejrzeć inne

Wycieczki dla aktywnych turystów. Programy aktywnego odpoczynku

Вас може це зацікавити:

   Dla turystów, którzy pragną urozmaicać swój odpoczynek, zakosztować nowe odczucia, znaleźć nowych przyjaciół i dołączyć się do aktywnego sposobu życia, agencja turystyczna Bee Travel stwarza programy aktywnego odpoczynku. Najczęściej zorganizować aktywny odpoczynek w Lwowie chcą uczniowie, studenci czy zespoły "prosuniętych" kompanii. Lecz w ostatnim czasie aktywne dnie wolne w Lwowie z zadowoleniem przeprowadzają i oddzielne rodziny, które życzy umocnić stosunki między rodzicami i dziećmi, znaleźć interesy ogólne. A porywające wycieczki, przewidziane na aktywnych turystów, są ozdobą i korporacyjnego, i rodzinnego odpoczynku. Kompania BeeTravel proponuje poznawcze wycieczki dla dzieci, podczas których oni zobaczą licznych lwów miasta i proces stworzenia ulubionej czekolady. Poznawcze wycieczki dla dzieci i uczniów poszerzą ich wiedze po historii i kulturze, zaznajomią z narodowymi obrządkami i tradycjami. Studentom będzie ciekawie wziąć udział w miejskich festiwalach i świętach.

   Sami lwowianie aktywnie przeprowadzają swój czas wolny : uprawiają sport, spełniają przechadzki po malowniczych okolicach miasta, biorą udział w rozmaitych wydarzeniach kulturalnych. Aktywnym gościom miasta Lwów mogą być zaproponowane również jazda konna, paintball, skoki z spadochronem i inne rozrywki. Współpracownicy Bee Travel, stwarzając programy turów dla aktywnych turystów, starają się zrobić je jedynymi w swoim rodzaju, nasyconymi ciekawymi wydarzeniami, emocjonalnymi i nieprzewidywalnymi. Na przykład, ekstremalnie – intelektualne kwesty na ulicach Lwowa bardzo aktywnie napełniają krew uczestników adrenaliną, stają się świetnym doświadczeniem życiowym.

Aktywne tury

Wycieczki zbiorowe

Tury zbiorowe

   W każdą sobotę w ramach aktywnego odpoczynku można poznawać architekturę i historię Lwowa i obwodu. Każdą niedzielę można odwiedzić zamki (Zamek w Olesku, Zamek w Podhorcach, Zamek w Złoczowie i Zamek Świrz) i przebywać w klasztorach (Krechowskim, Uniwskim). Tym, kto chce przyjmować aktywny udział w studiowaniu zabytków przyrodniczych Ukrainy Zachodniej, mogą być zaproponowane podróże po Karpackich dolinach, do skał Dowbusza i tak dalej.

Aktywnie uczestniczy całe miasto Lwow

   Nie zamierzasz przyjechać do starożytnego Lembergu, żeby posiedzięć całe wakacje w przytulnej restauracji? Oczywiście, że nie! Ponieważ Lwów bardzo aktywnie rozwija i organizuje coraz więcej miejskich imprez tematycznych, w których można uczestniczyć bezpośrednio. W Twoim mieście napewno takiego niema, a więc najmądrzejsi turyści, jednocześnie aktywni gości miasta Lwowa starają się dostosować podróż do festiwalu lub święta. W każdym święcie lub festiwalu - tematycznym lub miejskim- aktywnie uczestniczy całe miasto, turyści i rdrzenni mieszkańcy, dorośli i dzieci. I jeśli chcesz otzymać wiele uśmiechów i ciepła, przyjeżdżaj do Lwowa na święta!!!

Program aktywnego wypoczynku
Program aktywnego wypoczynku

    Firma Bee Travel pracuje dla Ciebie: planuje program aktywnego wypoczynku, menedżerowie podróży starają się brać pod uwagę wszystkie aspekty wycieczki do Lwowa. Dlatego program obejmuje nie tylko zwiedzanie, przeznaczone dla dorosłych i dzieci w każdym wieku, ale również zabawę dla wszystkich! Na przykład, mieszkańcy Lwowa aktywnie spędzają czas w parku wodnym, to dla dzieci proponujemy ciekawe wycieczki w pierwszej połowie dnia, i szaleństwo w wodzie - w drugiej.

Aktywny wypoczynek we Lwowie

   Dla tych, którzy chętnie podróżują i wolą aktywny tryb życia, firma Bee Travel oferuje niezwykle atrakcyjny program wycieczki do Lwowa. Aktywny wypoczynek we Lwowie można połączyć z aspektem poznawczym - bo oprócz wycieczek, przeznaczonych dla aktywnych turystów, mogą Tobie zaoferować zabawę w postaci kwestu. Aktywny weekend we Lwowie da Tobie impuls, wrócisz w świetnym nastroju z mnóstwem pozytywnych wrażeń, i, oczywiście, przy pierwszej okazji, po raz kolejny powrócisz do miasta, by kontynuować nowe odkrycia dla siebie.