Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

На вихідних їдемо до Львова. Запрошуємо всіх до Львова.

   

   Туристична компанія «Бі Тревел» - колектив однодумців і людей, закоханих у своє рідне місто. Саме тому, ми не тільки запрошуємо клієнтів здійснювати подорожі в різні куточки земної кулі, але і настійно радимо туристам їхати до Львова. Так, і, хіба може бути по-іншому, якщо ми вважаємо наше місто кращим місцем на землі? Всі, хто твердо вирішили: «Їдемо до Львова», в першу чергу, повинні визначитися з видом транспорту, яким вони будуть добиратися до туристичної столиці України.

   А вибрати є з чого: повітряний, залізничний та автомобільний транспорт легко може доставити вас до нас в гості. Аеропорт «Львів» дозволяє скористатися національними та міжнародними авіарейсами. Всі залізничні маршрути Західної Україні пролягають через Львів, тому українці найчастіше приїжджають до нас поїздом. Туристи європейських країн (Польща, Угорщина, Чехія, Австрія та ін) також можуть дістатися до Львова залізничним транспортом. І в тому випадку, коли ви заявите: «Їду до Львова на автобусі або особистому автомобілі», теж ніхто не здивується, бо численні автомобільні траси з'єднують наше місто з українськими та європейськими містами. Різноманіття вибору кожному туристу дозволяє самому вирішити, як краще доїхати до Львова.

   А співробітники агентства «Бі Тревел» із задоволенням зустрінуть вас по приїзді в місто, яким би транспортом ви не скористалися. Непогано було б зв'язатися з нашими менеджерами ще до виїзду, тому що вони зможуть порадити, що взяти з собою в поїздку, як одягнутися відповідно до погодних умов сезону, коли краще приїхати, щоб потрапити на цікавий захід. Одним словом, наша компанія не тільки гучно заявляє: «Запрошую всіх до Львова», а й робить все можливе, щоб ваша подорож була незабутньою.

Запрошую всіх до Львова!
Запрошую всіх до Львова!

    Заходьте на сайт компанії Бі Тревел, якщо хочете переконатися, що дива - є! Ви побачите на першій сторінці сайту оголошення «Запрошую всіх до Львова!», І зрозумієте, що якщо ви знайдете хоча б пару днів для відпочинку у Львові, менеджери Бі Тревел зможуть вам його організувати так, що це буде ваша найкраща поїздка! Розваги і пізнавальні екскурсії, візити в кращі кафе міста і можливість побувати в шоколадній майстерні, взяти участь у фестивалях культури і політати на повітряній кулі над чарівним, древнім і прекрасним Львовом - все це для тих, хто відгукнеться на заклик Бі Тревел «Запрошую всіх у Львів! »

Радимо туристам їхати до Львова
Радимо туристам їхати до Львова

   Як краще доїхати до Львова з вашого міста, ви можете дізнатися, зателефонувавши менеджерам компанії Бі Тревел. Для вас забронюють квитки на будь-який вид транспорту, а якщо організується автобусна поїздка, ви зможете дістатися до Львова разом зі своєю групою комфортабельним автобусом. Радимо туристам їхати до Львова у період проходження в місті фестивалів чи свят різного масштабу: тоді ви зможете за кілька днів перебування в місті побачити набагато більше цікавих видовищ.

Їдемо до Львова на вихідні

    Чим можуть бути мені корисні менеджери туристичного агентства Бі Тревел, якщо я їду до Львова на вихідні? По-перше, я можу замовити екскурсійні програми які мене цікавлять - як по місту, так і за його межами. По-друге, я можу розраховувати на кращі номери в готелі. По-третє, мені рекомендують найпопулярніші кафе і ресторани. Якщо ми їдемо до Львова групою, ми обов'язково замовимо на Бі Тревел послуги індивідуального гіда, і у нас буде відмінний вікенд!