Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Bee Travel

Історичний квест в стилі я шукаю. Квест дослідження

   

    Всілякі цікаві і захоплюючі квести, а також найпопулярніші екскурсії, в одному з найкрасивіших міст - у Львові, тепер можна пройти у форматі цікавих квестів. Квести в стилі я шукаю стануть прекрасною подорожжю по місту, а для всіх любителів подорожувати це буде можливість за допомогою телефону пройтися красивим містом. Завдяки власному планшету або телефону, смартфону проходити квести в стилі пошук предметів або в стилі середньовіччя буде дуже цікаво і винахідливо. За допомогою квестів тепер подорожувати по Львову легко, адже найпопулярніші екскурсійні маршрути і тури переведені у форматі ігор і квестів, де за допомогою різних головоломок і загадок, питань можна подорожувати цікаво.

   Унікальність квестів у Львові полягає в тому, що це не просто звичайні подорожі в режимі онлайн, а цілі захоплюючі пригоди по місту, в стилі пошук скарбів або навіть детектив квест. Такий детективний квест або навіть історичний квест дасть можливість усім бажаючим на деякий час з головою зануритися в минулі сторіччя житті міста, дізнатися нові факти про старовинному Львові. За допомогою квест досліджень дізнатися набагато більше про невідомі сторінки минулого у Львові. Пройти той чи інший квест досить легко і зручно, всього лише потрібно вибрати цікавий маршрут, починати гру і проходить до кінця всю подорож.

Квести головоломки по місту

Таємниці міста Львова ваблять туристів з усіх куточків світу. І правда, хто б не хотів розгадати загадки цього старовинного міста або, доторкнувшись до його історії, відчути себе його частиною? Випробувати це вам допоможе міський історичний квест.
Історичні квести допоможуть вам краще познайомитися з містом, його багатою історією, давніми традиціями, різного роду пам'ятками, відчути на собі всю гостинність і привітність його жителів і просто насолодитися чарівною атмосферою. Проходячи завдання квестів, ви будете крок за кроком відкривати для себе Львів. «Старі вулиці міста» - це пішохідний квест, який допоможе вам розібратися в історії заплутаних львівських вуличок. Під час проходження цього квесту ви зможете і просто погуляти, і насолодитися архітектурними красотами міста. «Середньовічні годинники», «Вартові міста», «Люки, що у вас під ногами» - ці та інші хороші квести розкажуть вам про багато таємних знаків і секретів стародавнього міста. Пориньте в загадкову атмосферу, де зливаються воєдино середньовіччя і сучасність. Проходячи квести головоломки по місту, ви крок за кроком будете відкривати для себе нове і, при цьому, все глибше будете занурюватися в історію. Чим більше загадок, шифрів і головоломок ви розгадаєте, тим ближче, зрозуміліше вам буде відкриватися Львів.
Квест-туризм став своєрідним ноу-хау і новою модною тенденцією в туристичному бізнесі, і туристичне агентство Bee Trevel не відстає від моди, поспішає дивувати і радувати вас цікавим і активним відпочинком. Купуйте тревел квести на сайті нашого агентства і відкрийте для себе щось нове і цікаве.