Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Найцікавіші факти про Львів. Маловідома історія міста

Містичні історії старого Львова

Це місто, яке ми любимо за те, що ніколи не знаємо його до кінця. За те, що кожного разу відкриваємо шось цікаве і невідоме.

Легенди, казки, небилиці

Відвідавши нашу екскурсію, ви не тільки познайомитеся з визначними пам'ятками міста, але й почуєте безліч захоплюючих розповідей. 

Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує

Маловідома історія міста

   

    Як побувати у Львові і дізнатися про це місто найцікавіші факти? Звичайно ж, за допомогою досвідчених екскурсоводів туристичного агентства Бі Тревел, послуги яких можна замовити. Індивідуальний гід повинен не тільки добре знати давню і сучасну історію міста, найцікавіші факти про Львів, а й вміти їх подати так, щоб слухачам захотілося приїхати ще раз, щоб розповідь не викликала позіхання і тугу. І, звичайно ж, простого знання цікавих історій про Львів буде недостатньо для того, щоб передати туристам своє ставлення до міста. Щоб бути професійним гідом - потрібно, перш за все, любити Львів, і тоді знання маловідомих фактів зробить вас просто більш досвідченим і знаючим, ну, а любов до рідного міста передасться вашим клієнтам.

   Звертайтеся в Бі Тревел із замовленням послуг індивідуального екскурсовода, адже у складі молодої команди співробітників - тільки мешканці Львова, які щиро люблять його і знають його історію, як історію свого життя. У їх викладі цікаві факти про Львові будуть просто захоплюючими, а події, які пережило місто за час свого існування будуть переживатися і вами. Екскурсії для дорослих і дітей, розраховані на певний вік і сферу інтересів, поїздки по заміських замках, нічна екскурсія в Музеї або підземелля, візити в кращі кафе, участь у фестивалях - все це, і ще набагато більше, чекає вас у Львові. Приїжджайте з Бі Тревел в стародавній Лемберг, і ви переконаєтеся, що Львів - найкраще місто на землі!