Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Хочу з'їздити до Львова на вихідні. На пару днів

Вас може це зацікавити:

   

    Якщо ви побачили оголошення «Хочу з'їздити до Львова» на форумі мандрівників, це означає, що хтось шукає компанію для візиту в древню столицю Галичини. Зазвичай такі заклики відправляють ті, хто точно знає, що групова поїздка до Львова обійдеться дешевше ніж індивідуальна, та й замовляти послуги гіда для великої компанії значно вигідніше. Якщо ви, дійсно, ще жодного разу не були в Лемберзі, але не можете знайти собі попутника, виставляйте в Інтернеті свій крик душі «Хочу з'їздити на зимові канікули до Львова і шукаю попутників» і він буде обов'язково почутий. Більше того, ви можете не тільки написати «Хочу на декілька днів з'їздити до Львова», а й зайти на сайт туристичного агентства Бі Тревел, де формуються групи на екскурсійні тури. Питання про те, навіщо їхати до Львова, кожен вирішує для себе сам. Для когось це місто здається привабливим з точки зору великої кількості пам'яток культури та історії.

   Інші хочуть потрапити у Львів, щоб взяти участь у фестивалі пива або вина, шоколаду або кави, джазу або дитячої творчості. У всіх свої цілі і уподобання, але кожен з туристів, який побував у Львові, і не відвідав найвідоміші ресторани міста може поставити собі великий мінус. Адже екскурсії екскурсіями, але враження від міста часто складається від отриманих від відвідування кафе і ресторанів емоцій. Такі популярні кафе Львова як Криївка, Дзига, Мазох, Кумпель, 7 поросят, Гасова лямпа відомі своїм оригінальним дизайном і стилем, деякі з них вельми оригінальні і залишають сильні враження від відвідин.

Хочу з'їздити до Львова
Хочу з'їздити до Львова

    Тому ваш заклик «Хочу на вихідні до Львова» може позначати не тільки бажання побувати в музеях або відвідати старовинні лицарські замки під Львовом, а й покуштувати кави, справжнього шоколаду, поласувати дивовижними солодощами та місцевими делікатесами. Гурмани і ласуни точно знають, навіщо їхати і чим зайнятися у Львові, адже в цьому місті, як у ніякому іншому, до послуг туристів величезна безліч різних кав'ярень, кафе, кнайп, бістро, цукерень і булочних. Так що, ті, хто пише на форумі «Хочу до Львова на екскурсію» повинні знати, що частину часу під час подорожі неодмінно піде на відвідування підприємств громадського харчування та задоволення своїх гастрономічних потреб. Кажучи іншими словами, залиште, плануючи тур до Львова, хоча б півдня на візити у «смачні» заклади: ви не пізнаєте справжньої душі міста, не покуштувавши страв місцевої кухні! Приємного апетиту і ласкаво просимо до Львова!