Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Хочу поїхати до Львова. Хто поїде до Львова ...

   

   Львів - місто, відвідування якого забути неможливо, але кожен львівський гість знаходить тут те, що близько по духу саме йому. Шанувальник величних архітектурних форм скаже: «Хочу до Львова, щоб ще раз побачити стародавні пам'ятники архітектури під Замковою горою, готичні собори, зразки ренесансної архітектури та українського зодчества».Молодіжні компанії кажуть: «Хочемо до Львова, щоб взяти участь в міських фестивалях пива і кави, в Тижні Моди і в етно-джазовому фестивалі« Флюгери Львова », та й просто погуляти по дивним вуличках міста». Численні європейські туристи приїжджають до Львова, щоб знайти свої національні риси в його зовнішності.

   Поляки заявляють: «Хочемо поїхати до Львова, щоб побачити Казимировський Lwow». І вони неодмінно знайдуть підтвердження тому, що король Казимир III перетворив свого часу Львів в один з кращих польських міст. А кожен, хто до сих пір не побував тут, скаже: «Хочу поїхати до Львова, щоб переконатися в тому, що все, що говорять про це місто, правда». Неможливо назвати пору року, коли у Львові відчувається брак туристів, коли в цьому місті нецікаво. Тому, жодна туристична компанія, в тому числі і "Бі Тревел» не мучиться питанням: «Хто поїде до Львова восени або взимку?» Нестачі в туристах немає, тому цілий рік співробітники агентства готові прийти на допомогу гостям у виборі готелів і хостелів, міських заходів і визначних пам'яток.

Хочемо поїхати до Львова
Хочемо поїхати до Львова

    Навіщо відправляти в інтернет жалібний заклик про те, що ми хочемо поїхати до Львова, але ніяк не можемо знайти собі попутників? Все вже продумано до дрібниць, і ви можете на сайті Бі Тревел знайти однодумців, які планують поїздку до Львова. Ви можете вибрати збірний тур до Львова, або поїхати групою, яка організовується у вашому місті, або вибрати варіант збірної групи вже у Львові. Так що якщо ви дійсно хочете поїхати до Львова, вам допоможуть це зробити менеджери Бі Тревел.

Хочу поїхати до Львова
Хочу поїхати до Львова

    Як я поступаю, якщо дуже хочу подорожувати і далекі країни манять, але час тривалої відпустки ще не прийшов? Я вибираю найцікавіше місто в своїй країні і вирушаю туди. Наприклад, якщо я хочу поїхати до Львова, я бронюю на Бі Тревел тур на вихідні, замовляю готель, вибираю найцікавішу програму екскурсій і вирушаю в дорогу. Всі, хто поїде до Львова за такою ж компактною, але насиченою програмою, зможуть повернутися назад з масою прекрасних вражень і величезною пачкою розкішних фотографій.

Хочу до Львова знову!
Хочу до Львова знову!

   Гостинність жителів Львова вже давно стала притчею. І для того щоб відчути особливу прихильність львів'ян до гостей міста, потрібно всього лише раз побувати у Львові. Ввічливість, запобігливість, бажання показати туристам найкраще і найцікавіше ви зустрінете з боку місцевих жителів. І якщо через рік після поїздки ви скажете собі: «Хочу до Львова знову!», То це буде не в останню чергу завдяки гостинності львів'ян. Ми всі хочемо до Львова тому, що нас зустрічають з радістю, а проводжають в надії побачити знову.