Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова з Санкт Петербурга. Поїздка на вихідні

   

    Не дивно, що жителі російської північної столиці, відомої величезною кількістю пам'яток, чудових пам'ятників архітектури та історії відчувають інтерес і до української туристичної Мекки - стародавнього і прекрасного Львову. Компанія Бі Тревел пропонує всім бажаючим побувати в стародавній столиці Галичини автобусні тури до Львова з Санкт-Петербургу. Дотримуючись відомої приказки про те, що навіть великі відстані з хорошим попутником здаються коротшими, можна замовити колективний тур вихідного дня до Львова. Тоді шлях довжиною майже в півтори тисячі кілометрів на комфортабельному автобусі не буде для вас виснажливим, і 17-тигодинна подорож здасться швидкою. За чим приїжджають до Львова туристи? Звичайно ж, побачити площу Ринок, старовинну Ратушу, піднятися на Високий Замок і зробити фотографії прекрасних панорам міста, побувати в майстерні шоколаду, покуштувати кращої кави, взяти участь в етнічному фестивалі.

   Приводів приїхати у Львів - безліч, але якщо ваш час обмежений одним вікендом, найкраще замовити розробку індивідуального плану екскурсій до Львова з Санкт-Петербурга менеджерам Бі Тревел. Тоді в план поїздки з Санкт-Петербургу до Львова будуть включені (з урахуванням обмеженого часу) тільки найцікавіші екскурсійні маршрути і візити до найпопулярніших пам'ятників культури та архітектури. За допомогою спеціального складеного індивідуального екскурсійного туру можна встигнути під час подорожі до Львова з Санкт-Петербурга не тільки відвідати пам'ятки міста, а й неодмінно покуштувати відомої львівської кави та справжнього шоколаду з Майстерні шоколаду.

Тур у Львів з Санкт Петербурга
Тур у Львів з Санкт Петербурга

     Тур до Львова з Санкт-Петербургу найкраще забронювати заздалегідь, адже якщо поїздка запланована на дні свят або фестивалів, у Львові буде «наплив» туристів, а, значить, можуть виникнути проблеми з поселенням та харчуванням у кращих ресторанах. Бронюючи тур Санкт-Петербург-Львів на вихідні, одночасно вибирайте і замовляйте комфортабельні номери в кращих готелях, а також бронюйте столики в знаменитих львівських ресторанах. Для поїздок в древню столицю Галичини можна використовувати повітряний та залізничний транспорт, а також автобусні регулярні рейси за маршрутом Санкт-Петербург-Львів. Туристів, що прибувають на залізничний вокзал представники Бі Тревел зустрічають на пероні, а якщо гості прибувають автобусом, туристів зустрічають екскурсоводи в заздалегідь обумовленому місці і проводжають на поселення в готель. Так що, ласкаво просимо в стародавній Лемберг, який привітно відкриває свої двері всім гостям!