Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова з Мінська. Поїздка на вихідні

Місто сплячих левів

Багато цікавих екскурсій для дітей

Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує
Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує

   

    Якихось 10 годин на комфортабельному автобусі і позаду вже 800 кілометрів шляху. Так починається подорож до Львова з Мінська. Всі бажаючі відвідати туристичну Мекку України можуть забронювати тур до Львова з Мінська на сайті компанії Бі Тревел, причому раннє бронювання має багато переваг. Наприклад, якщо ви вже зараз хочете замовити Мінськ-Львів на вихідні на Різдво, ви можете отримати не лише певну знижку на раннє бронювання, а й гарантії щодо кращих номерів у вибраному вами готелі. Адже на Новорічні та Різдвяні свята в місто з'їжджаються сотні туристів, і замовити тури вихідного дня до Львова з Мінська напередодні свят буде дуже складно. У дні фестивалів та міських свят поїздка Мінськ-Львів також має бути продумана і організована задовго до години «Х», адже львівські фестивалі пива і шоколаду, кави та етнічної музики, різдвяні та джазові, театральні та художні відомі далеко за межами України і бажаючих побувати на них надзвичайно багато!

   Компанія Бі Тревел пропонує сусідам з дружньої Білорусі не тільки організацію автобусних турів до Львова з Мінська, а й послуги індивідуального гіда і перекладача, щоб у гостей міста не виникли мовні питання в ході екскурсій. Найрізноманітніші тематичні екскурсії до Львова з Мінська, представлені на сайті туристичного агентства Бі Тревел, дозволяють здійснити вдалий вибір і провести вихідні, свята або навіть цілі канікули в стародавньому Лемберзі, насолоджуючись його краєвидами, кавою, шоколадом, пивом, архітектурою, театрами та музеями.

Тур у Львів з Мінська
Тур у Львів з Мінська

    Кожному туристу дістанеться своє в цьому прекрасному, стародавньому і завжди молодому місті. Любителі вина і пива можуть потрапити на однойменний фестиваль і порівняти якість улюблених напоїв з білоруськими. Любителі солодощів і різноманітних ласощів можуть приїхати на фестиваль шоколаду і кави і гідно оцінити майстерність місцевих кулінарів. Шанувальники високого мистецтва можуть замовити тур до Львова з Мінська на час театрального або оперного фестивалю, виставок відомих художників і презентацій популярних письменників. Одним словом, Львів завжди відкритий для гостей з Білорусі, і живе в очікуванні їхнього візиту, щоб подарувати свій затишок, поділитися культурою, відкрити таємниці і секрети. Допитливий турист завжди знайде привід приїхати в нове для нього місто, а якщо між цими містами налагоджено відмінне транспортне сполучення, і регулярний рейс за маршрутом Мінськ-Львів щодня привозить на туристичну Мекку України сотні паломників, то справа тільки за бажанням користувача ПК набрати адресу сайту Бі Тревел і замовити тур Мінськ-Львів уже на найближчі вихідні