Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова з Москви. Поїздка на вихідні

   

    Навіть якщо ви приїдете з Москви у Львів на один вікенд, ви не зможете не оцінити належним чином прекрасну архітектуру міста, його дивовижні парки, гостинність жителів і особливу атмосферу. Регулярний рейс за маршрутом Москва-Львів доставить вас на залізничний вокзал, будівля якого сама по собі є пам'ятником архітектури. Плануючи поїздку Москва-Львів, найкраще бронювати квитки на потяг Москва-Чернівці, що прибуває до Львова вранці. У цьому випадку у вас виявляється попереду цілий день, протягом якого ви зможете побувати і на Високому Замку, і заглянути в собор Св. Юра, і пройти площею Ринок.

     Враховуючи, що багато з визначних пам'яток знаходяться в двох кроках від залізничного вокзалу, подорож до Львова з Москви та екскурсію містом можна організувати досить ефективно і компактно за часом. Компанія Бі Тревел пропонує свої послуги індивідуального гіда і перекладача тим, хто, бронюючи тур до Львова з Москви, хотів би за день побачити більше цікавого, потрапити в знамениті львівські кав'ярні, побувати в шоколадній майстерні і при цьому встигнути зробити фото на пам'ять. Крім поїздки потягом туристи можуть замовити на Бі Тревел автобусні тури до Львова з Москви. Комфортабельний автобус привезе гостей з Москви у Львів, і дорога довжиною майже в півтори тисячі кілометрів і тривалістю 22 години не видасться надто виснажливою.

Тур у Львів з Москви
Тур у Львів з Москви

    Поїздка Москва-Львів на вихідні чи свята може виявитися особливо насиченою і вдалою, якщо час туру співпаде з одним з численних фестивалів або міських свят. Ці заходи проходять у Львові широко, ефектно, весело і гості міста потрапляють в особливу феєричну атмосферу. У цьому випадку екскурсії до Львова з Москви стають не тільки пізнавальними, але й повними яскравих вражень від незвичайних видовищних заходів, виставок, конкурсів і концертів, якими супроводжуються фестивалі. Автобусні тури у Львів з Москви, теми екскурсій і поїздок можна організувати з урахуванням віку туристів та їх інтересів. Наприклад, тури вихідного дня до Львова для школярів можна урізноманітнити поїздкою замками міста і околиць, походом в аква-парк і візитом в майстерню шоколаду. Тоді поїздка для дітей буде ще цікавішою і запам'ятається не тільки відвідуванням музеїв і пам'яток, але також неймовірно смачними львівськими солодощами. Поєднання приємного з корисним під час поїздки Москва-Львів дозволить навіть через багато років згадувати тур до стародавнього Лемберга з почуттям задоволення.