Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова з Бреста . Поїздка на вихідні

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує
Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує

   

    Сам Бог велів жителям Бресту на вихідні відправитися до Львова, адже час у дорозі становить не більше 5 годин, а в комфортабельному автобусі подорож до Львова з Бресту здасться не виснажливою, цікавою і дуже веселою. Особливо, якщо тур до Львова з Бресту заброньовано на сайті Бі Тревел для школярів. Такі поїздки завжди радують дітей, а якщо для них розробити тематичні екскурсії та «розбавити» їх розвагами, яких діти завжди чекають з особливим нетерпінням, то поїздка Брест-Львів не забудеться ними ніколи. Повною мірою це твердження відноситься і до дорослих колективів, які з турами вихідного дня приїжджають до Львова.

    Корпоративи та виїзні семінари, школи та конференції на виїзді не тільки проходять більш ефективно, а й згуртовують колективи, прищеплюють співробітникам дух колективізму, вчать їх відчувати «лікоть» колеги і вміти працювати в команді. Тож чому б і гостям з дружньої нам Білорусі не поєднати пізнавальний аспект екскурсій до Львова з Бресту з можливістю провести виїзну конференцію або семінар? Тим більше, що забронювати на сайті Бі Тревел будь-який вид поїздки Брест-Львів можна самостійно, або зв'язавшись з менеджером компанії. Крім слушних порад щодо найбільш вигідних і зручних автобусних турів до Львова з Бресту, співробітники Бі Тревел можуть організувати для гостей міста тематичні екскурсії у відповідності з рівнем їх інтересів і віком.

Тур у Львів з Бреста
Тур у Львів з Бреста

    Для дітей це може бути оглядова автобусна екскурсія містом з відвідуванням аква-парку та майстерні шоколаду, а дорослим більше сподобається подорож замками Львівщини та вечеря в гарному ресторані, столики в якому теж можна забронювати заздалегідь. Такий диференційований підхід до складання екскурсійних програм менеджерами Бі Тревел дозволяє туристам буквально за декілька днів побачити багато цікавого в місті, побувати в його найбільш популярних закладах і відчути його дух. Поїздка Брест-Львів на вихідні може стати дуже насиченою і ефективною, за умови завчасного замовлення туру і найцікавіших екскурсійних програм. У компанії Бі Тревел можна замовити не тільки екскурсії до Львова з Бресту різної тематики: пивні і шоколадні, замками або підземеллями, автобусні та пішохідні, нічним містом і ексклюзивні. Крім розкішного асортименту турів ви можете замовити послуги індивідуального гіда і перекладача, щоб у процесі проведення екскурсій у гостей з Білорусі не виникло мовних проблем. Не відкладайте надовго поїздку до Львова, якщо у вас виникло бажання побувати в найпрекраснішому місті України, тим більше, що регулярні рейси за маршрутом Брест-Львів завжди до ваших послуг, так само, як і туристичне агентство Бі Тревел.