Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова. Тур вихідного дня у Львів

Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує
Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує

   

  Екскурсійні тури до Львова організовують багато організацій, але найчастіше найкращі послуги і дійсно професійно у своїй справі є туроператори, серед них номер №1 у Львові - Бі Тревел. Ідеально для поїздок на вихідні підходять одноденні та дводенні тури до Львова. Цього достатньо, щоб відчути львівську атмосферу цього міста і чудово відпочити у Львові.

   Компанія Бі Тревел пропонує також сімейні тури до Львова, ми влаштовуємо не в готелях, а в квартирах, які здаються у Львові в оренду подобово. Таке розміщення передбачає більшу зручність і комфорт. В цьому легко переконатися - вибирайте саме тури до Львова які пропонує туроператор Бі Тревел.

   Наспраді турів по Львову і області є дуже багато, частину Ви можете побачити у нас на сайті, якщо Ви не знайшли потрібне, напишіть нам, ми підберемо тури саме для Вас з вашими побажаннями. Всі тури по Львову відрізняються емоціями і враженнями які вони приносять після їх перегляду, тому запитуйте наших менеджерів наперед, що Вам потрібно, і ми обов’язково зробимо Ваш відпочинок цікавий, невтомний і веселий.

    При формуванні ціни на тури ми враховуємо усе, щоб ваші можливості співпали з вашими бажаннями. Ми маємо і власний транспорт, і власний штат екскурсоводів, що дає можливість здешевити тури і зробити все жодних проблем.

  Стародавній Лемберг завжди з радістю чекає своїх гостей, привітно відчинивши двері кав'ярень, запрошуючи в музеї, ваблячи в таємничі підземелля, закликаючи розділити тишину соборів і костелів. Тури до Львова - це прекрасна можливість познайомитися з дивовижною культурою Західної України, доторкнутися до історії, відчути дух старого міста. Для того щоб купити тур до Львова і приїхати в місто, де кожна будівля зберігає пам'ять про минулі століття, а архітектура являє собою справжні шедеври, не обов'язково брати відпустку: тур вихідного дня до Львова дозволить вам якщо вже не досконано познайомитися з історією міста, то полюбити його всією душею - неодмінно. Тур по Львову приведе вас на Замкову гору і Личаківський цвинтар, в собор Св.Юра і в музей пива. А якщо вам особливо пощастить, і тур до Львова співпаде за часом з одним з безлічі свят, ви по-справжньому відчуєте атмосферу радості і веселощів, якою б не була тематика фестивалю.