Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури до Львова. Тур вихідного дня у Львів

В гості до морських улюбленців

( 3дні/2ночі )

Бі Тревел рекомендує
Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує

   

  Екскурсійні тури до Львова організовують багато організацій, але найчастіше найкращі послуги і дійсно професійно у своїй справі є туроператори, серед них номер №1 у Львові - Бі Тревел. Ідеально для поїздок на вихідні підходять одноденні та дводенні тури до Львова. Цього достатньо, щоб відчути львівську атмосферу цього міста і чудово відпочити у Львові.

   Компанія Бі Тревел пропонує також сімейні тури до Львова, ми влаштовуємо не в готелях, а в квартирах, які здаються у Львові в оренду подобово. Таке розміщення передбачає більшу зручність і комфорт. В цьому легко переконатися - вибирайте саме тури до Львова які пропонує туроператор Бі Тревел.

   Наспраді турів по Львову і області є дуже багато, частину Ви можете побачити у нас на сайті, якщо Ви не знайшли потрібне, напишіть нам, ми підберемо тури саме для Вас з вашими побажаннями. Всі тури по Львову відрізняються емоціями і враженнями які вони приносять після їх перегляду, тому запитуйте наших менеджерів наперед, що Вам потрібно, і ми обов’язково зробимо Ваш відпочинок цікавий, невтомний і веселий.

    При формуванні ціни на тури ми враховуємо усе, щоб ваші можливості співпали з вашими бажаннями. Ми маємо і власний транспорт, і власний штат екскурсоводів, що дає можливість здешевити тури і зробити все жодних проблем.

  Стародавній Лемберг завжди з радістю чекає своїх гостей, привітно відчинивши двері кав'ярень, запрошуючи в музеї, ваблячи в таємничі підземелля, закликаючи розділити тишину соборів і костелів. Тури до Львова - це прекрасна можливість познайомитися з дивовижною культурою Західної України, доторкнутися до історії, відчути дух старого міста. Для того щоб купити тур до Львова і приїхати в місто, де кожна будівля зберігає пам'ять про минулі століття, а архітектура являє собою справжні шедеври, не обов'язково брати відпустку: тур вихідного дня до Львова дозволить вам якщо вже не досконано познайомитися з історією міста, то полюбити його всією душею - неодмінно. Тур по Львову приведе вас на Замкову гору і Личаківський цвинтар, в собор Св.Юра і в музей пива. А якщо вам особливо пощастить, і тур до Львова співпаде за часом з одним з безлічі свят, ви по-справжньому відчуєте атмосферу радості і веселощів, якою б не була тематика фестивалю.